پرستار سالمند در منزل کرج - خدمات نگهداری و مراقبت با قیمت ارزان

02632711000 تلفن تماس

قیمت پرستار سالمند

قیمت پرستار سالمند در منزل و شهر کرج شاید سوال خیلی از افراد باشد. باید بدانید موسسه پرستاری رازی کرج دارای مناسب ترین قیمت ها در زمینه ارائه خدمات پرستاری می باشد. برای آگاهی از هزینه ها کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و شرایط سالمند خود را برای مشاوران ما توضیح دهید و از هزینه ها مطلع شوید.

قیمت پرستار سالمند

خدمات پرستار سالمند در کرج

شما قبل از استخدام باید خدمات پرستار سالمند را بدانید این خدمات شامل:

 • مراقبت و نگهداری از سالمند
 • استحمام سالمند و رسیدگی به نظافت شخصی
 • انجام امور خانه و خدمتکاری در منزل
 • انجام امور رفاهی و پر کردن اوقات فراغت سالمند
 • مصرف به موقع دارو
خدمات پرستار سالمند در کرج

خدمات پرستار سالمند در کرج

افراد در دوران سالخوردگی دچار مشکلات و ضعف جسمی فراوانی می شوند بنابراین باید توجه بیشتری به آن ها شود و از لحاظ پزشکی باید نگهداری و مراقبت های درستی صورت گیرد. ممکن است خانواده فرد سالمند به دلیل مشغله های بسیار نتوانند از عزیزانشان مراقبت نمایند. نگهداری سالمند در منزل کرج را می توانید به موسسه پرستاری رازی بسپارید. قیمت پرستار سالمند در کرج را از ما استعلام بگیرید. 

با توجه به اینکه حساسیت های بسیاری در امور زندگی سالمندان وجود دارد، یکی از اشخاصی که می تواند به او کمک های بسیاری نماید، پرستار سالمند می باشد. این فرد بدلیل اینکه تجربه و شناخت کافی در زمینه نگهداری از سالخوردگان را دارد، می تواند به بهترین و صحیح ترین روش از سالمند مراقبت کند. مرکز رازی خدمات پرستاری از سالمند در منزل را با بهترین و مجرب ترین پرستاران ارائه می دهد تا شما با خیالی آسوده از خدمات ما بهره مند شوید و بدین وسیله رضایت شما را جلب می نماییم. به منظور استخدام پرستار سالمند با ما تماس بگیرید.

پرستاری از بیمار پارکینسون

پرستاری از بیمار پارکینسون

بسیاری از سالمندان دچار بیماری های هستند به همین دلیل نمیتوانند از خود مراقبت و نگهداری کنند یکی از این بیماری هایی که انکان دارد در سنین بالا اتفاق بی افتد بیماری پارکینسون است. شما میتوانید برای استخدام پرستار پرستار سالمند بیمار پارکینسون با شرکت ما تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.

پرستار شبانه روزی در منزل

پرستار شبانه روزی در منزل

نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل: شرایط بدنی برخی از سالمندان و یا مشغله افراد خانواده موجب می شود که نیاز به پرستاری و مراقبت به صورت شبانه روزی و تمام وقت داشته باشند. به منظور فراهم آوردن آرامش این عزیزان پرستاری رازی خدمات پرستاری و نگهداری از سالمندان و مراقب سالمند در منزل شبانه روزی را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

پرستار سالمند ساعتی

پرستار سالمند ساعتی

بسیاری از خانواده ها به دلایل مختلفی از جمله شبفت کاری، تشکیل خانواده و... نمیتوانند از سالمند خود مراقبت و نگهداری کنند از طرفی هم به دلیل قیمت بالای خانه ی سالمندان خانواده ها نمیتوانند بخاطر جند ساعت یا موقتی پدر و مادر سالخورده ی خود را در انجا بگذارند. برای همین بیشتر افراد به دنبال استخدام پرستار  ساعتی یا موقتی هستند.

همدم سالمند

همدم سالمند

در دوران سالمندی، بیشتر از هر چیزی، تنها نبودن برای سالمند مهم و ضروری است. تنهایی در سالمند احساس بدی به وجود میاورد و باعث میشود که سالمند به افسردی دچار شود. همدم سالمند در منزل به کسی گفته میشود که به طور تمام وقت درکنارسالمند و در منزل وی باشد و تمام کارهای روزمره را برای سالمند انجام دهد تا سالمند بتواند از شرایط نسبی خوبی برخوردار باشد.

پرستار بیمار آلزایمری

پرستار بیمار آلزایمری

یکی از بیماری هایی که بسیاری از سالمندان درگیر آن می شوند آلزایمر است. اگر بیماری سالمند آلزایمری تشدید شود نگهداری و مراقبت از وی بسیار مشکل بوده و تقریبا به مراقبت 24 ساعته نیاز دارد. ما می توانیم در این زمینه با پرسنل با تجریه کمک رسان شما باشیم.

نگهداری از سالمند پوشکی

نگهداری از سالمند پوشکی

سالمندانی که توان بدنی خود را به شدت از دست می دهند، دیگر توانایی لازم برای اجابت مزاج را نداشته و مجبور به استفاده از پوشک هستند. نگهداری از سالمندان پوشکی بسیار مشکل است و به یک پرستار طولانی مدت نیاز دارند که این پرستار باید تجربه ای هر چند کوتاه مدت در این زمینه داشته باشد تا بتواند به خوبی از پس سختی های این کار بر بیاید.

سوالات متداول

 • قیمت پرستار سالمند در کرج چقدر است؟

  قیمت و نرخ استفاده از خدمات پرستار سالمند در کرج متفاوت است و به عواملی مانند نوع خدمات، میزان بیماری و شرایط بدنی فرد سالمند، تایم کاری پرستار و ... بستگی دارد. برای استعلام قیمت و استفاده از خدمات با موسسه خدمات پرستاری رازی در کرج تماس بگیرید.

 • شرایط نگهداری سالمند در منزل-کرج توسط پرستار چگونه است؟

  برای نگهداری از سالمندان در منزل باید میزان سلامت و نوع بیماری فرد سالخورده را برای موسسه شرح دهید تا بر حسب آن فرد مناسب به آدرس شما اعزام شود. افراد تحت استخدام موسسه رازی تماما آموزش دیده و متعهد به کار خود هستند.

 • هزینه پرستار ساعتی و تمام وقت سالمند چگونه محاسبه می شود؟

  برای پرستار تمام وقت حقوق ماهیانه در نظر گرفته می شود و افرادی که به صورت ساعتی برای ارائه خدمات اعزام می شوند حداقل فعالیت آن ها 4 ساعت در روز است که بر حسب ساعات کاری هزینه دریافت خواهد شد. برای اطلاع از هزینه و قیمت پرستار سالمند در منزل و شهر کرج با موسسه رازی تماس بگیرید.

وظایف پرستار سالمند در خانه

شما قبل از استخدام باید وظایف پرستار سالمند را بدانید این وظایف شامل:

 • حمام بردن سالمند 
 • انجام امور خانه همچون آشپزی کردن
 •  پر کردن اوقات فراغت سالمند
 • بردن سالمند به مراکز بهداشتی و درمانی
 • انجام دادن امور اداری سالمند همچون پرداخت قبض آب و...
 • رسیدگی به علائق سالمند در اوقات فراغت ( مرور خاطرات- خواندن کتاب – حل کردن جدول و …… )
 • همراهی سالمند در بیرون از منزل

یکی از مزایای استخدام پرستار از طریق موسسات پرستاری دارای مجوز مشخص بودن قیمت و تعرفه دستمزد پرستار سالمند در منزل می‌باشد.

دستمزد پرستار با توجه به میزان تحصیلات، تجربه و تخصص و نیز نحوه عقد قرارداد بصورت روزانه، شبانه‌روزی و نیز قراردادهای مدت دار و همچنین شرح وظایف وی ( با توجه به وضعیت سلامت سالمند ) متغییر می‌باشد.

شما می‌توانید با تماس با مرکز خدمات پرستاری در منزل مرکز رازی از مشاوران ما در این زمینه کمک بگیرید. این مرکز با توجه به شرایط و درخواست شما و بودجه موردنظر شما مراقب،نگهدار و پرستار سالمند مجرب را به منزل شما اعزام خواهد کرد.

در صورتی که پرستار با امور فیزیوتراپی آشنایی داشته باشد و برای درمان از فیزیوتراپی در منزل استفاده نماید، از حقوق بیشتری برخوردار خواهد شد.

در صورتی که مراقب سالمند امور تزریقات در منزل را نیز علاوه بر وظایف نگهداری و مراقبت انجام دهد ، نیز از حقوق بالاتری برخوردار است.

پرستار سالمند باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

در اینجا اشاره ای داریم به خصوصیات پرستار سالمند. این افراد باید دارای حس همدردی و دلسوزی نسبت به بیمار داشته باشند، منظم باشند و توانایی کنترل عواطف و احساسات خود را داشته باشند. حضور حرفه ای و قابل اعتماد در کنار سالمند داشته و دوره ای پرستاری و نگهداری از سالمند را گذرانده باشند.

خصوصیات یک پرستار خوب 

بسیاری از سالمندان به دلیل بیماری هایی که دارند نمیتوانند از خودشان به تنهایی مراقبت و نگهداری کنند برای همین بیشتر خانواده ها برای سالمند خود پرستار استخدام میکنند. اما یک نکته ی بسیار مهم این است اگر در هنگام استخدام پرستار دقت نکنیم ممکن است در شرایط نیاز نتواند از سالمند شما به درستی مراقبت کند. البته استخدام پرستار فقط برای سالمندان بیمار نیست بلکه بسیاری از پدر و مادر های سالخورده نمیتوانند به تنهایی به کار های خانه یا تنها زندگی کنند و نیاز به یک همدم برای صحبت کردن دارند برای همین شما باید یک پرستار خوب استخدام کنید. خصوصیات یک پرستار خوب شامل:

 1.  صبور بودن
 2.  خوش اخلاق و مهربان
 3. روحیه ای شاد و سرزنده
 4.  خنده رو
 5. وقت شناس
 6.  دلسوز
 7.  تعهد به اصول اخلاقی و وجدان کاری 

برخی از بیماری های دوران سالمندی

یکی از مشکلات و نگرانی های دوران سالمندی تنهایی و ترس از تنها ماندن است که به مرور تبدیل به افسردگی می گردد. در این شرایط فرد نیاز به یک همدم دارد. همدم سالمند می تواند از افسردگی او جلوگیری کرده و او را به دوران خوش گذشته بازگرداند. اما با این حال ممکن است بیماری هایی به سراغ فرد بیاید. از قبیل:

 • بیماری زخم معده در سالمندان

 • بیماری های ریوی در سالمندان

 • آلزایمر

 • پارکینسون

 • بیماری های دریچه قلبی در سالمندان

 • بیماری زخم بستر 

از دیگر خدمات ما در زمینه پرستار سالمند در کرج می توان به نگهداری از سالمند آلزایمری اشاره نمود.

مراقبت سالمند در منزل شبانه روزی

پرستار سالمند شبانه روزی ساعته به کسی گفته میشود که به طور دائم در منزل از سالمند مراقبت میکند. بسیاری از خانواده نمیتوانند از سالمند خود مراقبت و نگهداری کنند برای همین یک پرستار شبانه روزی استخدام میکنند وظایف این پرستار شبانه روزی شامل:

 • مصرف به موقع دارو
 • انجام دادن امور منزل
 • تعویض پانسمان
 • ورزش دادن 
 • حمام روی تخت
 • تعویض سوند 
 • تکان دادن بیمار به دلیل عدم ایجاد زخم بستر

پرستار خانم سالمند

یکی از مهمترین مراحل پرستاری ارتباط مستقیم با سالمند است تا در صورت مشکل سالمند بتواند  به پرستار آن را بگوید اما این همه ی ماجرا نیست بسیاری افراد به دلایل عقاید مذهبی و فرهنگ با وجود توانایی بالای پرستار نمیتوانند با پرستار آقا ارتباط خوبی برقرار کنند. همین موضوع باعث میشود در سالمندانی که بیماری دارند دشوار تر شود  زیرا برخی از آن ها نمیتوانند به دلایل مختلفی با پرستار خود درباره ی مشکلاتشان گفت و گو کنند. شما میتوانید برای استخدام پرستار خانم سالمند با شرکت ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید