هزینه نگهداری و پرستار کودک در منزل + شهر کرج

02632711000 تلفن تماس

اعزام پرستار کودک در کرج

سبک های مختلف زندگی سبب شده تا خانواده ها شیوه های مختلف نگهداری و تربیت از کودک خود را تجربه نمایند. توجه به شیوه های تربیتی باعث شکل گیری شخصیت کودکان در بهترین شرایط می باشد.از جمله مهمترین وظایف خانواده ها، مراقبت از کودک می باشد.

 نگهداری از کودک امری است تخصصی که ممکن است در توان همه افراد نباشد. در نتیجه بهترین گزینه استخدام پرستار کودک در منزل است. استفاده از یک پرستار کودک ماهر و آموزش دیده، آرامش خیال را برای والدین ایجاد می کند. پرستاران و مراقبین مرکز رازی خدمات خود را با بالاترین کیفیت و امنیت، بالاترین سطح استانداردها و انعطاف پذیری به خانواده ارائه می دهد.

 اعزام پرستار کودک در کرج

مربی خصوصی کودک در منزل

مربی خصوصی کودک در منزل، یکی از بیشترین درخواست ها در بین خانواده ها از موسسات خدمات پرستاری در منزل است. بسیاری از والدین به دلیل مشغله ی کاری زیاد نمی توانند آن گونه که دوست دارند به کودکشان رسیدگی نمایند. وجود یک پرستار کودک  و مربی خوب می تواند این کاستی ها را در زمینه مراقبت و رسیدگی از کودک شما را کاهش دهد.

بسیاری از والدین به دنبال یک مراقب ساده برای نگهداری و انجام امور کودک می هستند. ولی برخی دیگر به دنبال فردی هستند که بتواند هم از کودکشان مراقبت کند و هم به طور تخصصی کودکشان را در زمینه های آموزشی و نحوه ی آداب معاشرت آموزش دهند. خدمات پرستاری رازی بهترین و مجرب ترین نیروها و مربی های کودک را به استخدام شما در خواهد آورد.

مربی خصوصی کودک در منزل

هزینه پرستار کودک در منزل

همان طور که میدانید بسیاری از کودکان نیاز به مراقبت و نگهداری دارند اما به دلایل زیادی اعضای خانواده در طول روز نمیتوانند از فرزند خود مراقبت کنند و نیاز به یک پرستار دارند بسیاری از افراد حقوق پرستار کودک برایشان مهم است. به دلایل مختلفی همچون نوع پرستار کودک، ساعت کاری پرستار کودک و... نمیتوان قیمت ثابتی برای آن ها تعیین کرد. شما میتوانید برای استخدام پرستار کودک با شرکت ما تماس بگیرید.

هزینه پرستار کودک در منزل

خدمات پرستار کودک در منزل

خانواده هایی که مادران نیز شاغل هستند و یا بنا به هر دلیلی توانایی نگهداری از کودک خود را ندارند، بهترین انتخاب برای نگهداری از کودکشان این است که از مراقب یا پرستار کودک کمک بگیرند تا در نبودشان کودک رنج نبرد. پیشنهاد ما در پرستاری رازی این است که مادر برای مدتی در کنار پرستار کودک آقا یا خانم حضور داشته باشد، رفتار او را ارزیابی کند و زمانی که از پرستاری صحیح و امن این افراد اطمینان حاصل نمود، کار مراقبت را به پرستار واگذار نموده و با آرامش بیشتری به امور خود بپردازد.

پرستار کودک ساعتی در منزل

پرستار کودک ساعتی در منزل

وجود یک پرستار کودک متعهد، خوش اخلاق و با تجربه در منزل می تواند به شما آرامش خاطر دهد و خیال شما را از مراقبت فرزند عزیزتان راحت نماید. همچنین والدین میتوانند با خیالی آسوده به کارهای خود رسیدگی نمایند. پرستار کودک می تواند در زمینه نگهداری از کودکانتان به شما کمک نمایند.

مربی کودک در منزل

مربی کودک در منزل

تربیت یکی از عوامل مهم در رشد شخصیتی کودک است که باید از همان ابتدای سن مورد توجه قرار گیرد. با استخدام یک مربی ماهر می توانید در این زمینه به کودک خود کمک نمایید. مربی کودک در منزل پاسخ نیاز بسیاری از والدین در جامعه امروز است که اگر فرآیند استخدام پرستار کودک به درستی و با دقت صورت گیرد باعث حفظ آرامش والدین و کودکان خواهد شد.

پرستار نوزاد در منزل

پرستار نوزاد در منزل

در شرایطی که نگهداری از نوزادان برای والدین سخت است، حضور پرستار نوزاد در منزل کمک بسیاری به پدر و مادرها می کند. معمولا پرستاران نوزاد به صورت ساعتی یا روزانه کار انجام می دهند.

پرستاری از مادران باردار

پرستاری از مادران باردار

پرستاری از مادران باردار در منزل، په قبل از زایمان چه پس از زایمان می تواند خاص و ویژه باشد. مادران پس از زایمان نیاز به استراحت و روحیه بالا دارند که با استخدام پرستاران با تجربه در این زمینه میتوانید آنها را یاری نمایید.

ویژگی های پرستار کودک در منزل

 •  شکیبایی و صبر در برابر رفتارهای کودک
 •  عدم پرخاشگری و برخورد فیزیکی با کودک
 •  آشنایی کامل با اقدامات اولیه در صورت بروز حوادث ناگهانی
 •  اطلاع از نیازهای کودک و راه‌های رفع این نیازها

وظایف پرستار کودک در منزل

 • رسیدگی به نظافت شخصی: یکی از مهمترین وظایف پرستار کودک در منزل حمام کردن کودک و رسیدگی به نظافت شخصی کودک می باشد. 
 • مراقبت و نگهداری از کودک: مراقبت و نگهداری از کودک، برقراری یک ارتباط دوستانه و صمیمی با کودکان یکی از مهمترین وظایف پرستاران کودک می‌باشد. این موضوع باعث می‌شود تا فرزند دلبند شما کمتر خلا عاطفی عدم حضور شما را احساس کند.
 • بازی کردن و پر کردن اوقات فراغت کودک: یکی از نیازهای اساسی کودکان تفریح و آموزش است. یکی از وظایف پرستار پر کردن اوقات فراغت کودک و بازی کردن و انجام کارهای آموزشی می‌باشد.
 • انجام امور خانه و خدمتکاری در منزل: مراقب علاوه بر نگهداری از کودک، تهیه غذای مناسب و مقوی برای کودک و آماده‌سازی شیرخشک برای نوزادان را به عهده دارد. 

خدمات پرستار کودک در منزل کرج

کودکان در سنین پایین به دلیل خطرات احتمالی نیاز به مراقبت دارند از طرفی هم به دلیل هزینه  بالای مهدکودک ها نمیتوان فرزندان را در آنجا قرار داد برای همین بهتر است یک پرستار کودک در کرج استخدام کنید قبل از استخدام پرستار کودک باید خدماتی که پرستار انجام میدهد را بدانید این خدمات شامل:

 • تعویض کردن پوشک 
 • درست کردن شیر
 • دادن وعده غذایی مناسب به کودکان
 • حمام بردن کودک 
 • بازی کردن با فرزند شما
 • کمک کردن در تکالیف درسی
 • و...

پرستار کودک دوقلو یا چندقلو

وراثت در این که مادری صاحب دوقلو و یا چندقلو گردد تاثیر بسیار زیادی دارد. یعنی در افرادی که خود دوقلو بوده اند احتمال بسیار زیادی وجود دارد که خود صاحب فرزند دوقلو و چندقلو گردند. پرستاری از کودکان دوقلو یا چند قلو کار ساده ای بنظر نمی رسد و نیازمند تجربه و دانش کافی در این زمینه می باشد. در صورتی که مادر تجربه لازم را در زمینه نگهداری از کودکان دوقلو یا چند قلو نداشته باشد، باید از خدمات موسسه پرستاری یا پرستار کودک در منزل استفاده کند.

پرستار کودک شبانه روزی

یکی از خدمات شرکت مهر آوران رازی اعزام پرستار کودک به صورت شبانه روزی است. بسیاری از والدین احتیاج دارند که یک نفر کنار فرزندشان باشد و از او به صورت 24 ساعته مراقبت کند. یکی از وظایف مهم پرستار کودک وعده ی غذایی مناسب به فرزند شما است. شما میتوانید برای استخدام پرستار کودک به صورت 24 ساعته با شرکت مهرآوران رازی تماس بگیرد.

 دستمزد پرستار کودک در منزل

مراکز پرستاری و مراقبتی دارای مجوز رسمی هستند و یکی دیگر از مزیت های این موسسات مشخص بودن قیمت و تعرفه های دستمزد پرستاران کودکان و دیگر خدمات است که نسبت به شرایط های مختلف تعیین و مشخص میشود. دستمزد پرستاران کودک نسبت به میزان تجربه و تخصص ، تحصیلات و همچنین نسبت به ساعات کاری و وظایف کودک تعیین می شود.

فاکتورهایی از قبیل سن کودک، وضعیت کودک، زمان نگهداری از کودک و انتظارات سرپرست کودک در میزان تعرفه تاثیرگذارند. در صورتی که تصمیم به استخدام پرستار کودک از موسسه پرستاری دارید، می توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان روانشناسان کودک ما بهره ببرید.

پرستار کودکیار

پرستار کودکیار به افرادی گفته میشود که آموزش های لازم را برای نگهداری و مراقبت از کودک دیده اند و تمام وظایفی که در بالا ذکر شد جزو وظایف پرستار کودکیار هم است. قیمت این پرستار به عوامل زیادی بستگی دارد شما میتوانید برای استخدام پرستار کودکیار با شرکت مهر آوران رازی تماس بگیرد.

پرستار مادریار

حتما کسی که قبلا تجربه نگهداری از فرزند خودش را داشته میتواند در بسیاری از کار ها به شما کمک کند. پرستار مادریار به افرادی گفته میشوند که تجربه مادر شدن داشته اند و می توانند تمام تجربه های خود را در مواقع نیاز استفاده بکنند. یکی از خدمات شرکت مهر آوران رازی اعزام مادریار به منزل شما است.

خدمات شرکت مهر آوران رازی

یکی از خدمات شرکت مهر آوران رازی اعزام پرستار در تمامی مناطق کرج است و شما میتوانید در تمامی محل هایی که در پایین ذکر میشود پرستار استخدام کنید. این مناطق شامل

 • استخدام پرستار کودک در مهرشهر کرج
 • استخدام پرستار کودک در عظیمه کرج
 • استخدام پرستار کودک در گوهردشت 
 • و تمام مناطق کرج 

شما میتوانید برای استخدام پرستار کودک در تمامی مناطق کرج با موسسه پرستار مهرآوران رازی تماس بگیرید.

تماس بگیرید