X

هزینه نگهداری و پرستار کودک در منزل + شهر کرج

02632711000 تلفن تماس

اعزام پرستار کودک در کرج

اعزام پرستار کودک در منزل کرج یکی از انواع خدمات موسسه مهرآوران رازی به شمار می‌رود. پرستاران ما در این مجموعه دوره‌های آموزشی حرفه‌ای را پشت سر گذاشته و با دانش و تجربه در این زمینه فعالیت می‌کنند تا بتوانند وظیفه خود یعنی نگهداری کودک در منزل را به درستی انجام دهند.

استخدام پرستار کودک در کرج برای تمامی کودکان از نوزادی تا 12 سالگی امکان پذیر است و در صورتی که شما مشتاق باشید، پرستار می‌تواند علاوه بر مراقبت و نگهداری کودک در منزل، به آموزش فرزند شما نیز بپردازد. همچنین می‌توانید با توجه به شرایط و نیاز خود، از موسسه مهرآوران رازی درخواست اعزام پرستار نیمه وقت کودک و یا پرستار تمام وقت را برای نگهداری فرزند خود داشته باشید.

 اعزام پرستار کودک در کرج

حقوق پرستار کودک در منزل

تعرفه کلی و پایه خدمات پرستار کودک در منزل توسط شورای عالی بیمه و خدمات درمانی تعین شده و به موسسات ابلاغ می‌شود. اما با توجه به نیاز و خواسته‌های متفاوت خانواده‌ها و فاکتورهای مختلف، هزینه استخدام پرستار کودک در منزل کرج می‌تواند افزایش پیدا کند. فاکتورهای مختلفی مانند نوع پرستار، ساعت کاری پرستار، تعداد فرزندانی که به پرستار سپرده می‌شوند و … بر هزینه نگهداری کودک در منزل تاثیرگذار هستند. با توجه به این موضوع، شما می‌توانید با شماره درج شده در سایت مهرآوران رازی تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، اطلاعات لازم درباره هزینه استخدام پرستار نوزاد و پرستار کودک را بدست آورید.

حقوق پرستار کودک در منزل

خدمات پرستار کودک در منزل کرج در مهرآوران رازی

زمانی که هم مادر و هم پدر خانواده شاغل باشد، مراقبت از کودک برای والدین بسیار دشوار خواهد بود. با توجه به این موضوع موسسه مهرآوران رازی خدمات نگهداری کودک در منزل را به همشهریان عزیز در کرج ارائه می‌دهد تا دغدغه یافتن پرستار بچه و پرستار نوزاد مناسب و با تجربه را برای شما رفع نماید. استخدام پرستار کودک و استخدام پرستار نوزاد در منزل می‌تواند بر اساس شرایط و نیاز شما به عنوان والدین بچه، به صورت تمام‌وقت و یا نیمه‌وقت باشد. علاوه بر این، شما می‌توانید از خدمات پرستار نوزاد در منزل، مربی کودک در منزل و پرستاری از مادران باردار این مجموعه نیز بهره‌مند شوید.

خدمات پرستار کودک در منزل کرج در مهرآوران رازی

پرستار نیمه وقت کودک

وظیفه پرستار نیمه وقت کودک، نگهداری کودک در منزل برای مدت زمانی کوتاه در طول روز است. پرستار بچه ساعتی در مدت زمانی که شما تعیین نموده‌اید، در کنار کودک شما در منزل حضور خواهد داشت و از کودک شما مراقبت می‌کند. علاوه بر این می‌تواند به بازی با کودک و آموزش مطالب مفید و مطابق سن کودک بپردازد. باید در نظر داشته باشید که حقوق پرستار نیمه وقت با توجه به ساعت کاری فرد و وظایفی که توسط والدین کودک برای پرستار مشخص شده است، تعیین می‌شود و قیمت پرستار کودک ساعتی با هزینه نگهداری کودک در منزل شبانه روزی متفاوت است.

پرستار نیمه وقت کودک

پرستار تمام وقت کودک

یکی دیگر از خدمات مجموعه مهرآوران رازی، استخدام پرستار کودک در منزل کرج به صورت شبانه‌روزی است. پرستار شبانه‌روزی کودک علاوه بر مراقبت و نگهداری کودک در منزل به صورت تمام‌وقت، می‌تواند مطالب لازم را به کودک شما با بازی و شعر آموزش داده و در افزایش هوش و فعالیت مفید کودک تاثیر بسیاری داشته باشد.

پرستار تمام وقت کودک

پرستار نوزاد در منزل

برخی از مادران پس از زایمان ممکن است در حال گذراندن شرایط روحی و جسمی سخت و دشواری باشند که در این شرایط حضور یک پرستار نوزاد متخصص در کنار مادر و پدر نوزاد می‌تواند بسیار مفید باشد. استخدام پرستار نوزاد در منزل می‌تواند بار زیادی را از دوش والدین نوزاد برداشته و موجب آرامش خاطر آن‌ها شود. پرستار نوزاد در منزل نیز با توجه به شرایط والدین، می‌تواند به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت استخدام شود.

پرستار نوزاد در منزل

پرستاری از مادران باردار

از دیگر خدمات مجموعه مهرآوران رازی، می‌توان به پرستاری از مادران باردار اشاره کرد. در برخی موارد ممکن است مادر باردار به دلیل شرایط حساس و اورژانسی خود قبل و بعد از زایمان، به استراحت مطلق احتیاج داشته باشد. به همین دلیل شما می‌توانید از خدمات پرستاری از مادران باردار بهره‌مند شوید تا بتوانید با آرامش خاطر به استراحت بپردازید.

پرستاری از مادران باردار

مربی کودک در منزل

تربیت درست و اصولی یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در رشد شخصیت کودک است که باید از همان سنین پایین مورد توجه ویژه قرار گیرد. شما می‌توانید با استخدام یک مربی کودک در منزل ماهر، زمینه را برای رشد عقلی و شخصیت کودک خود فراهم نموده و توانایی کودک را برای برقراری ارتباط با محیط اطراف خود و افراد دیگر افزایش دهید. با انتخاب یک مربی کودک متخصص، مطمئن و باتجربه، سلامت ذهنی و عقلی کودک خود را تضمین خواهید کرد.

مربی کودک در منزل

ویژگی‌های پرستار کودک و نوزاد مناسب

مراقبت و نگهداری نوزاد و کودک در منزل یک امر بسیار مهم و حساس است که باید توسط یک فرد وظیفه‌شناس و متخصص انجام شود. فردی که به عنوان پرستار کودک شما استخدام می‌شود، علاوه بر داشتن تحصیلات و دانش کافی در این زمینه، باید از ویژگی‌ها و مهارت‌های خاصی برخوردار باشد تا به عنوان پرستار کودک در منزل مناسب انتخاب شده و مشغول به کار شود. مجموعه مهرآوران رازی با وسواس و دقت بالایی پرستاران خود را برای نگهداری کودک شما در منزل انتخاب می‌نماید. ما در این بخش تعدادی از ویژگی‌ها و خصوصیاتی که باید یک پرستار نوزاد و کودک مناسب داشته باشد را برای شما بیان کرده‌ایم:

وظایف پرستار کودک در منزل

از وظایف پرستار کودک و نوزاد در منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعویض پوشک
  • توجه به تغذیه کودک و نوزاد
  • استحمام کودک و نوزاد
  • بازی کردن و پر کردن اوقات فراغت کودک
  • کمک به کودک برای انجام تکالیف درسی خود
  • تهیه غذای مناسب یا شیر خشک برای کودک یا نوزاد
  • برقراری ارتباط صحیح با نوزاد و کودک
  • همراهی کودک در انجام کارهای شخصی
  • توانایی انجام امور منزل

پرستار کودک دوقلو یا چند قلو

نگهداری از کودکان دو یا چند قلو، امری بسیار دشوار بوده و به آموزش، دانش و تجربه کافی در این زمینه نیاز است. با توجه به این موضوع، در صورت داشتن نوزاد و کودکان دو یا چند قلو و نداشتن تجربه کافی در زمینه نگهداری کودک، می‌توانید از خدمات پرستاری در منزل کرج بهره‌مند شوید. شما می‌توانید برای استخدام پرستار بچه دوقلو یا چندقلو در کرج، از خدمات موسسه مهرآوران رازی بهره‌مند شوید تا پرستاران کودک این مجموعه با دانش و تجربه کافی شما را در این امر یاری دهند.

پرستار کودکیار

پرستار کودکیار به افرادی گفته می‌شود که برای نگهداری از کودک آموزش‌های لازم دیده‌اند و تمامی وظایف یک پرستار را بر عهده داشته و به درستی انجام می‌دهند. هزینه پرستار کودکیار بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود و شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه این خدمات پرستاری در منزل کرج با کارشناسان ما در مهرآوران رازی تماس بگیرید.

پرستار مادریار

پرستار مادریار در واقع فردی است که برای کمک به انجام امور منزل مانند پختن غذا، خرید کردن و شستشوی لباس‌ها و ظرف‌ها به والدین نوزاد یا کودک در منزل حضور پیدا می‌کند. همچنین پرستار مادریار می‌تواند در نگهداری و مراقبت از کودک یا نوزاد به صورت دائمی یا موقت نیز به والدین کمک نموده و استرس و فشار روانی والدین را در زمینه نگهداری کودک و انجام امور منزل کاهش دهد.

تماس بگیرید