پرستار کودک در گوهردشت

02632711000 تلفن تماس

هزینه استخدام پرستار کودک در گوهردشت کرج

بسیاری از خانواده ها مراقبت و نگهداری از فرزند خود را در خانه ترجیح میدهند و به همین خاطر پرستار کودک استخدام میکنند. سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می آید این است که هزینه استخدام پرستار کودک در گوهردشت کرج چقدر است؟

اگه بخواهیم به طور کلی برای شما بگوییم هزینه استخدام پرستار کودک به عواملی همچون وظایف پرستار، نوع پرستار کودک و.. بستگی دارد شما میتوانید برای تعیین قیمت با شرکت ما تماس بگیرید.

هزینه استخدام پرستار کودک در گوهردشت کرج

انواع پرستار کودک در گوهردشت

پرستار کودک در حالت کلی به دو بخش تقسیم میشود که شامل:

  • پرستار مادریار: پرستار مادریار به افرادی گفته میشود که قبلا تجربه مادر شدن را داشته اند و وظیفه آن ها مراقبت و نگهداری از فرزندان شما هستند و علاوه بر این میتوانند تجربه خود را برای شما بگویند.
  • پرستارکودکیار: این افراد کسانی هستند که قبلا تجربه مادر شدن را نداشته اند اما تمامی آموزش های لازم برای مراقبت و نگهداری از کودک شما را دیده اند و وظایف این پرستار ها علاوه بر مراقبت و نگهدرای از کودک،  امور منزل از جمله آشپزی و.. را انجام میدهند.
انواع پرستار کودک در گوهردشت

خدمات پرستار کودک در گوهردشت

یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پرستار کودک خدماتی است که انجام میدهد. کودکان به دلیل سن پایین نمیتوانند امور شخصی خود را انجام دهند و برای همین نیاز به فردی دارند که از او مراقبت کنند.

 وظایف پرستار کودک در گوهردشت کرج

وظایف پرستار کودک در گوهردشت کرج

پرستار کودک در گوهردشت وظایفی دارد که بر اساس قرار داد باید تمامی آن وظایف را انجام بدهند. حمام بردن کودک، درست کردن غذا برای کودک، بازی کردن با کودک، پرکردن اوقات فراغت کودک و.. از جمله وظایف پرستار کودک است.

مزیت های استخدام پرستار کودک در گوهردشت

مزیت های استخدام پرستار کودک در گوهردشت

علاوه بر وظایف پرستار کودک، استخدام پرستار کودک مزیت هایی دارد. نگهداری و مراقبت در منزل، نگرانی راجب رفت و آمد کودک وجود ندارد، پرکردن اوقات فراغت فرزند شما، بازی کردن با او و... از جمله مزیت های اعزام پرستار کودک در گوهردشت کرج است.

تماس بگیرید