X

خدمات تخصصی و کاردرمانی و ماساژ درمانی در منزل یا محل کار

02632711000 تلفن تماس
کاردرمانی و ماساژ درمانی در منزل

فرداری که دچار اختلالات عصبی و ماهیچه ای و اسکلتی میشوند بهتر است بعد از فیزیوتراپی از خدمات کاردرمانی و ماساژ درمانی استفاده کنند تا مشکلات حرکتی آنها کاملا بر طرف شود

مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

کاردرمانی همراه با پزشکان مجرب مجموعه مهرآوران رازی

یکی دیگر از خدمات درمان در منزل مجموعه رازی، توانبخشی و کاردرمانی در منزل کرج می باشد که به جهت رفاه حال بیماران و افرادی که امکان مراجعه به مراکز درمانی را ندارند، این خدمات ارائه می شود. اگر فردی توانایی حرکتی نداشته باشد و عضله هایش از کار افتاده باشند، ابتدا باید فیزیوتراپی انجام شده و در مرحله تکمیلی فیزیوتراپی، خدمات کاردرمانی و ماساژ درمانی که در دسته خدمات پرستاری در منزل مجموعه رازی می باشد، انجام شود تا بیمار نتیجه بگیرد.

مجموعه مهراوران رازی ارائه دهنده انواع خدمات کاردرمانی در منزل با بهترین پزشکان و پرستاران می باشد که در تمامی ایام هفته اعزام پرستار و ماساژور های حرفه ای برای ارائه خدمات کاردرمانی و ماساژ درمانی با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می شود. برای استفاده از این خدمات در شهر کرج و تهران با ما تماس بگیرید.

نحوه ثبت درخواست نوبت گیری در منزل

به منظور کاردرمانی در منزل ابتدا باید با این مجموعه تماس بگیرید تا کاردرمانگر برای کمک بیشتر بتواند اطلاعاتی همچون پزشک معالج ارجاع دهنده، علت مراجعه، سن، تشخیص و احتیاط ها را مشخص کرده و دریافت نماید. بعد از ارزیابی توسط مجموعه، روش درمانی مناسب طراحی و برنامه ریزی شده و در نهایت به منزل یک پرستار حرفه ای در زمینه کاردرمانی اعزام می شود.

مناطق تحت پوشش خدمات کاردرمانی منزل در کرج

مناطق مختلف کرج و برخی مناطق تهران می توانند از خدمات کاردرمانی در منزل کرج مجموعه مهراوران رازی بهره مند شوند. این مناطق شامل بخش های زیر می شود:

عظیمیه خلج آباد خیابان برغان خیابان بهار اسلام آباد 
کارخانه قند مصلای کرج بلوار امام زاده حسن قلمستان مصباح
شهرک فهمیده بلوار هفت تیر کیانمهر فردیس سرآسیاب
سهرابیه اراضی ساماندهی آق تپه کوی مهر قزلحصار
مهرشهر فاز ۱ تا ۵ مهرشهر احدآباد اسدآباد شهرک ولی عصر
المهدی حصارک پایین گلزار درختی گلشهر
میانجاده حیدرآباد باغستان غربی حصارک بالا شاهین ویلا
شهرک جهازیها شهرک اوج گوهردشت  شهرک ظفر صوفی آباد
کوی امامیه کوی قائم بلوار رستاخیز بلوار انقلاب خیابان چالوس
دانشکده کشاورزی دولت آباد آسیاب برجی مهرویلا چهارصد دستگاه
سیمین دشت رزکان منظریه شهرک وحدت واریان شهر
جهانشهر شهرک جهان نما حصار ترک آباد رجایی شهر

فواید انجام کاردرمانی در منزل به نسبت به کلینیک

کاردرمانی در منزل به منظور کمک به سالمندان یا بیماران مبتلا به بیماری های مختلف انجام می شود تا این افراد بتوانند استقلال خود را به دست بیاورند و کارهای روزمره خود را بهتر انجام دهند. این نوع درمان در منزل می‌تواند سلامت جسمی، روانی و عاطفی بیماران را بهبود ببخشد و یکی از بزرگ‌ترین مزیت های درمانی به شمار می رود همچنین موجب بهبود عزت نفس، شانس بهتر در تعامل اجتماعی، افزایش فرصت برای ارتباط، کاهش سطح استرس، افزایش قدرت بدنی و یادگیری مجدد مهارت های قدیمی می شود. کلینیک ها به دلیل شلوغی و محدودیت زمانی نمی توانند برنامه مناسب و مطلوبی برای بیماران ایجاد کنند بنابراین با استفاده از خدمات کاردرمانی در منزل مهراوران رازی می توان آرامش و نتیجه بهتری به دست آورد.

انواع خدمات کاردرمانی در منزل

کاردرمانی به منظور ایجاد استقلال برای بیمار، تقویت حافظه، بازیابی قدرت عضلانی بیمار و سایر موارد انجام می شود. در صورتی که بیمار شما دارای بیماری های زیر می باشد، بهتر است از یک کار درمانگر کمک بگیرید و شرایط بهتری برای بیمار یا سالمند خود ایجاد کنید. کار درمانی دارای انواع مختلفی است که در ادامه به آن می پردازیم:

 • کاردرمانی ام اس
 • کاردرمانی آلزایمر
 • کاردرمانی پارکینسون
 • کاردرمانی سکته مغزی
 • کاردرمانی تاخیر رشدی
 • کاردرمانی فلج مغزی
 • کاردرمانی دست
 • کاردرمانی آسیب نخاعی
 • کاردرمانی بیماران فلح مغزی

کاردرمانی چیست؟

کاردرمانی یکی از شاخه های علوم پزشکی  و توانبخشی است که برای مستقل شدن و باگردانی توانایی های حرکتی افراد انجم میشود. متخصصان کاردرمانی بعد از اینکه دوره های کار درمانی را میگذرانند ، مدارک و جواز مورد را دریافت میکنند و میتوانند در مراکز درمانی با استفاده از قعالیت ها و تمرینات هدفمند میتوانند مشکلات ذهنی و جسمی بیماران را درمان کنند.

زمانی که شما سالم هستید انجام کارهای روزانه بسیار ساده است مانند پوشیدن لباس ، برداشتن ظرف ها، غذا خوردن، بیدار شدن.اما اگر دچار یک آسیب جدی شوید یا سکته مغزی داشته باشید و قسمتی از بدنتان آسیب دیده باشد نیاز به خدمات کاردرمانی دارید تا دوباره همه فعالیت هایی که قبلا انجام میدادید را بازیابی کنید.

هدف از کاردرمانی شناخت بایدها و نبایدها و اقدامات مفید و مضر زندگی است. محور اصلی کاردرمانی شناخت بدن و ارائه راهکارهایی برای راحت ‌تر کردن زندگی روزمره است.

خدمات کاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل یا توانبخشی در منزل یکی از خدمات موثر برای توانبخشی تمام افراد در سنین مختلف میباشد که بهتر از بعد از فیزیوتراپی در منزل حتما انجام شود تا تاثیرات و نتایج خوبی را مشاهده کنید.

یکی از اهداف کاردرمانی در منزل بررسی محیط خانه و ایجاد یک سری تغییرات در محیط خانه میباشد برای اینکه فرد مورد نظر که مشکل ناتوانایی ذهنی و جسمی دارد حداقل تا حدودی بتواند برخی کار های روزمره ساده را انجام دهد.

یک متخصص کاردرمانی در منزل تعادل ، هماهنگی ، استقامت ، آگاهی از ایمنی ، قدرت ، توجه ، حل مسئله ، بینایی ، ارتباطات و دیگر موارد را بررسی و ارزیابی میکند و نسبت به شرایط و تغییرات منزل و توانایی های فرد ، عملکرد وی را نیز مورد بررسی قرار میدهند.

انجام کاردرمانی در منزل بیمار دلایل زیادی میتواند داشته باشد.اما هدف اصلی این است که بیمار(کودکان و بزرگسالان) را در یک محیط حمایتی و شفابخش قرار دهیم.بعلت اینکه بیمار با خانه خود بیشتر آشنا است کاردرمانی در منزل انتخاب خوبی است و همین باعث میشود بیمار در طول درمان استرس کمتری را تجربه کند، و همچنین بهتر است بیمار کار روزانه خود را در خانه و وسیله های خود دوباره بازیابی کند، یکی دیگر از مزایای کاردرمانی در منزل این است که اعضای خانواده بیمار به راحتی در دسترس هستند و می توانند بیشتر درگیر بهبود بیمار خود شوند.

مراحل توانبخشی در کاردرمانی

ارزیابی اولین مرحله کاردرمانی می باشد که توانایی ها و محدودیت های فعلی و همچنین اهداف و ترجیحات بیمار را ارزیابی کرده و در نظر می گیرد. در مرحله بعدی تعیین هدف انجام می شود که کاردرمانی به صورت واقع بینانه باید انجام شود. مداخله آخرین مرحله کاردرمانی می باشد که در این بخش از تکنیک های مختلفی برای کمک به بیمار برای دستیابی به هدف خود استفاده می شود. این تکنیک ها شامل موارد زیر می شوند:

 • تجهیزات تطبیقی و فناوری کمکی
 • تمرینات قدرتی و انعطاف پذیری
 • تجزیه و تحلیل وظایف و آموزش
 • آموزش شناختی
 • برنامه ریزی توانبخشی

طول مدت کاردرمانی به نیازهای فردی و وضعیت بیمار بستگی دارد. برخی از افراد ممکن است تنها به چند جلسه نیاز داشته باشند تا به فعالیت های خود ادامه  دهند، اما ممکن است افراد دیگر نیاز داشته باشند به صورت مداوم کاردرمانی انجام دهند.

چه افرادی به کاردرمانی در منزل نیاز دارند؟

کاردرمانی در منزل

 • اختلالات پردازش حسی
 • آسیب های مغز یا نخاع
 • مشکلات یادگیری
 • اختلالات رشدی
 • آرتروز
 • اختلالات در سلامت روان یا مشکلات رفتاری
 • آسیب های ارتوپدی نظیر شکستگی استخوان، جراحی تاندونی و...
 • تاخیر در رشد جسمی یا ذهنی
 • شرایط بد پس از جراحی
 • سرطان
 • آسیب های شدید دست
 • فلج مغزی و سایر بیماری های مزمن

enlightened اگر فردی سالمند یا کودک در منزل دارید که هم نیاز به پرستاری در منزل و هم کاردرمانی و ماساژ درمانی در منزل را دارد ، خدمات می توانید از خدمات پرستار سالمند در منزل و یا پرستار کودک در منزل استفاده کنید و از خدمات کاردرمانی و ماساژ درمانی نیز بهره ببرید زیرا برخی پرستاران ما رد زمینه ماساژ نیز تخصص دارند و می توانند فرد مورد نظر را درمان کنند.

کار درمانی برای کودکان و نوزادان

در صورتی که کودکان دارای بیماری های زیر باشند، نیاز به کاردرمانی خواهند داشت:

 • آسیب های هنگام تولد یا نقص های مادرزادی
 • اختلالات پردازش حسی
 • فلج مغزی
 • مشکلات جسمی و ذهنی در کودکان سندرم داون
 • اختلالات یادگیری
 • اختلالات حرکتی
 • صدمات ضربه ای به مغز یا نخاع
 • اختلالات نافذ رشد مانند اوتیسم
 • مشکلات رفتاری
 • آسیب های ارتوپدی
 • تاخیرهای رشد جسمی و ذهنی

کودکان مبتلا به این اختلالات با استفاده از کاردرمانی می توانند مهارت های بازی خود را افزایش دهند، عملکرد تحصیلی خود را بهبود ببخشند و موفقیت های تحصیلی بیشتری کسب کنند.

کاردرمانی در منزل برای این کودکان از جهت های مختلفی بسیار مفید و با اهمیت می باشد چرا که کودکان می توانند از خدمات توانبخشی در منزل در کنار والدین و دیگر اعضای خانواده خود بهره مند شوند و هیچ ناراحتی یا استرسی نداشته باشند.

کاردرمانی برای سالمندان

کاردرمانی در منزل برای بزرگسالان و سالمندانی که مشکلات حرکتی و هماهنگی دارند، بسیار مناسب بوده و کمک می کند تا مهارت های حرکتی مربوط به کارهای روزمره مانند نوشتن و لباس پوشیدن خود را تقویت نمایند.

کاردرمانگر با آموزش مهارت های حرکتی مختلف و برنامه ریزی برای سالمندان و به تقویت هماهنگی و تعادل انجام امور روزمره بسیار کمک می کند. کاردرمانی به افراد در هر سنی با هر مشکل جسمی، حسی یا شناختی کمک می کند تا به بالاترین سطح کارایی و افزایش استقلال در انجام امور روزمره خود برسند.

کاردرمانی برای بیماران فلج مغزی

کاردرمانی نقش مهمی در توانبخشی افراد مبتلا به سکته مغزی داشته و متخصصان کاردرمانی برای بازیابی مهارت های این افراد، بهبود عملکرد و افزایش مشارکت در فعالیت های روزانه از شیوه های مختلفی استفاده می کنند. نقاط قوت و محدودیت‌های فرد در کاردرمانی اصولی ارزیابی شده و برنامه‌های درمانی شخصی طراحی می شود تا به ارتقای بهبودی کمک شود.

متخصصان کاردرمانی فلج مغزی در منزل، بر روی مهارت های لازم برای فعالیت های روزانه این افراد مانند لباس پوشیدن، حمام کردن، غذا خوردن و استفاده از توالت کار می کنند تا خانه‌ها و محیط اطراف را برای دسترسی بیشتر این افراد سازگارتر نمایند.

فلج مغزی می تواند بر قدرت، هماهنگی و احساس عضلانی تاثیر بسیار بدی بگذارد و متخصصان کاردرمانی تمرینات و فعالیت هایی را با هدف بهبود حرکتی این بیماران ارائه می دهند و به افراد کمک می کنند تا با سهولت و ایمنی بیشتری کارهای خود را انجام دهند.

کاردرمانی برای درمان کودکان مبتلا به فلج مغزی

همانند فیزیوتراپی و گفتاردرمانی ،برنامه درمانی در کاردرمانی برای هر کودک مبتلا به فلج مغزی متفاوت است. برنامه کاردرمانی هر کودک کاملاً فردی و متناسب با توانایی های جسمی ، فکری و اجتماعی، عاطفی آنهاست. در اولین جلسه کاردرمانی فرزند شما، متخصص کاردرمانی ارزیابی کاملی را انجام می دهد. این ارزیابی ابعاد رشد حرکتی، ادراکی، شناختی و تطابقی کودک شما را در بر میگیرد.

در ادامه به چند مورد از تقویت مهارت های کودک مبتلا به فلج مغزی با استفاده از روش کاردرمانی کودک در منزل اشاره می کنیم:

1 . برقراری تعادل

از طریق بازی به کودک یاد می دهند تا تعادل را در دو طرف بدن به طور همزمان برقرار کند.

2 . افزایش قدرت و ثبات بدنی

به طور مثال تقویت و تسهیل عضلات شانه و مچ دست از طریق تمرین درمانی

3 . تقویت ادراک بصری

این فعالیت ها توانایی درک ،ارزیابی و تفسیر آنچه را که مشاهده می شود ، بهبود می بخشد. فعالیت ها شامل معماهای الفبایی ، بازی با اشکال مختلف است.

4 . خود مراقبتی

توانایی انجام فعالیت های زندگی روزمره را بهبود می بخشد و کودک را برای استقلال بیشتر در خانه، مدرسه و اجتماع برای انجام فعالیت ها مانند خواندن و نوشتن، تعامل، بازی کردن و ...آماده می کند.

مهمترین مزایای کاردرمانی

 • بهبود استقلال در فعالیت های روزانه 
 • کاهش خطر سقوط و ضعف عضلانی
 • بهبود کیفیت زندگی بیماران
 • افزایش مشارکت در فعالیت های اجتماعی
 • انجام تمرینات و تکنیک های کار درمانی در محیطی امن و آرام
 • کاهش خستگی و استهلاک کودک، سالمند و بیمار در بحث رفت و آمد، ترافیک و...
 • امکان تنظیم زمان جلسات به میل افراد
 • استفاده کامل از مدت زمان جلسه درمانی
 • توجه و تمرکز بیشتر به جلسه درمانی به علت اختصاصی بودن محیط

تفاوت کاردرمانی با فیزیوتراپی

در کاردرمانی بر روی توانایی عملکرد اشخاص کار شده و به منظور حاصل شدن بهبود بیشتر از روش ها و تکنیک های مختلفی استفاده می شود که اهمیت بیشتری نسبت به فیزیوتراپی دارد. درمانگر متخصص ممکن است از طب سوزنی برای مداوای بیمار خود استفاده کند اما یک فیزیوتراپ متخصص، سعی در بهبود توانایی و استقلال فرد در انجام کارهای روزانه بعد از آسیب و یا ناتوانی جسمی با استفاده از ورزش های مختلف یا دستگاه های فیزیوتراپی دارد. یک درمانگر متخصص سعی بر این دارد که آسیب ها را به صورت مستقل درمان کند و گاهی نیز سعی در بهبود مهارتهای زندگی بیمار و همچنین مطابقت دادن شیوه درمان با کار فیزیوتراپی دارد.

هدف اصلی فیزیوتراپی رفع کم توانی های جسمی و بدنی بیمار می باشد که بیماران دچار آسیب های شدید گردن، کمر، دست، پا و... باید از این روش استفاده کنند. بیماران مبتلا به فلج مغزی، آرتروز، آلزایمر و آسیب نخاعی اغلب از کاردرمانی استفاده می کنند.

افراد با چه شرایطی به کاردرمانی احتیاج دارند؟

افراد دارای مشکلات طیف اوتیسم، سندرم آسپرگر، اختلالات پردازش حسی، اختلالات پردازش شنوایی، اختلالات پردازش بینایی، آسیب های هنگام تولد یا نقایص هنگام تولد، اختلالات رفتاری یا روانی، دارای اختلال بینایی، آسیب های مغزی به مغز یا نخاع، صدمات ناشی از ضربه به بد ، قطع عضو، اختلالات یادگیری یا مشکلات یادگیری، آسیب های شبکه بازویی، سندرم داون و سندرم رت، اسپینا بیفیدا، فلج مغزی و اختلالات حرکتی یا هماهنگی نیاز به استفاده و پروسه کاردرمانی دارند تا بتوانند بسیاری از ضعف های خود را تقویت نمایند و امور روزمره خود رسیدگی کنند.

ماساژ درمانی چیست؟

ماساژ درمانی در منزل

ماساژ در منزل روشی برای ماساژ درمانی بیماران و کسانی است که قابلیت و امکان بیرون رفتن از خانه برای آنها مهیا نیست یا این که وقت کافی به منظور خروج از خانه ندارند. در هر صورتی که به هر علتی نمی توانید از خانه بیرون بروید، میتوانید از ماساژ در منزل استفاده کنید همچنین در این نوع درمان، شما میتوانید از خدمات پرستار بیمار در کرج هم بهره مند شوید.

ماساژ برای رهایی استرس و فشاری که به عضلات وارد شده است و درد های ناشی از صدمات کمک می کند. به دلایل مختلفی افراد نیاز دارند که ماساژ در منزل دلایل زیادی دارد مثل بستری شدن در منزل،ترافیک شهر ها، مشکل ناتوانی فرد برای بیرون رفتن،نوبت دهی نامنظم و از دست دادن زمان در صف انتظار.

ماساژ درمانی در منزل و انواع ماساژ درمانی به معنی دست ورزی یا همان مالش بافت ها و اندام های قابل انعطاف بدن می باشد. ماساژ در منزل به منظور کاهش و برطرف سازی استرس ، کاهش فشار عضلانی و درد های حاصل از صدمه و همینطور به منظور کاهش ناراحتی ها و غم و اندوه حاد و مزمن انجام می شود.

در صورتی که عضلات بدن بیشتر از اندازه معمول کار کنند ، مواد زائد جمع می شود که باعث می شود گرفتگی و درد و حتی اسپاسم عضلانی ایجاد شود. یکی از فواید مهم انواع ماساژ درمانی بهبود جریان لنفاوی و گردش خون می باشد که در پی آن اکسیژن جدید به بافت های تحت ماساژ می رسد و مواد سمی از بدن خارج می شود.

ماساژ درمانی یکی از روش‌هایی است که برای مدیریت و تسکین درد‌های مزمن استفاده می‌شود. تجربیات و نتایج ماساژتراپی علمی که این روزها رو به پیشرفت است گواه آن است که این درمان برای تسکین درد بیماران دچار دردهای استخوانی و عضلانی، سردرد، درد عمیق داخلی و درد نخاعی حتی بیشتر از طب سوزنی و فیزیوتراپی موثر است.

ماساژ درمانی در منزل در تهران و کرج

با حضور یافتن ماساژور ها در منزل و ارائه خدمات ماساژ در منزل دیگر نیازی به خروج شما از خانه و رفتن به کلینیک ها نیست. پس اگر در کرج ساکن هستید می توانید با استفاده از خدمات درمان در منزل، از مزایای فراوانی که ماساژ درمانی دارد بهره مند شوید و زندگی شاداب تری را در کمال صحت و سلامتی تجربه کنید. اغلب افراد ممکن است به دلیل وسواس نتوانند به محیط کلینیک ها اعتماد کنند و ترجیح دهند درمان در منزل برای آن ها صورت بگیرد.

خوشبختانه امروزه این افراد هم دیگر نباید نگران این وسواس خود باشند؛ چرا که وجود ماساژور های حرفه ای و باتجربه مرکز توانبخشی ایرانیان خدمات ماساژ در منزل می باشند، راه حل مناسبی برای این افراد حساس و وسواسی می باشد. اغلب افراد ممکن است به دلیل مشغله ها و یا برخی مشکلات شخصی نتوانند طبق زمان تعیین شده برای انجام درمان خود در کلینیک ماساژ درمانی حضور داشته باشند. اما با استفاده از خدمات درمان در منزل می توانند از مزایای این طرح درمانی استفاده ی تمام و کمال را ببرند.

مزایا استفاده از خدمات ماساژ درمانی در منزل

 • صرفه جویی در وقت

با توجه به ترافیک شهرها و همچنین محدود شدن وقت افراد در عصر حاضر بهتر است برخی از خدمات و سرویس های مورد نیاز خود را نحوی تامین کنیم که زمانی برای رفت و آمد ، ترافیک و … صرف نکنیم . لذا پرستار سلام اقدام به ارائه خدمات  ماساژ در منزل برای شهروندان کرجی نمود. با این روش شما زمانی را خرج رفت و آمد به مرکز ماساژ و دریافت نوبت نخواهید کرد. در منزل یا محل کار خود به امور روزانه خود میپردازید و طبق ساعتی که تعیین می کنید ماساژور حرفه ای ما در محل شما حضور پیدا خواهد کرد و خدمات شما به بهترین نحو ارائه میشود.

 • صرفه جویی در هزینه

شما ضمن صرفه جویی در وقت میتوانید هزینه رفت و آمد خود را حذف کنید ، هزینه وقتی که از شما تلف شده را کاهش دهید و همچنین هزینه های جانبی ماساژ را به طور کلی حذف کنید. به فرض مثال شما برای دریافت خدمات ماساژ می بایست به مجموعه های ورزشی و استخر ها مراجعه کنید و بلیط استخر را تهیه کنید و سپس داخل استخر از خدمات ماساژ آن مجموعه استفاده کنید. در حالت دوم شما به مراکز ماساژ مراجعه می کنید؛ در اکثر مراکز هزینه روغن ماساژ و دوش آب گرم به صورت جداگانه دریافت میشود و شما در بهترین شرایط میبایست ۳۰% هزینه بیشتری انجام دهید.

 • ماساژور متخصص و مجرب

ماساژ یک حرفه کامل علمی و اصولی می باشد و در صورتی که اندامی به صورت غیر اصولی ماساژ داده شود ممکن است مشکلاتی را برای فرد ماساژ گیرنده پدید آورد. پرستار سلام با تشکیل تیمی از ماساژور های تعلیم دیده این مژده را به شما می‌دهد که طبق اصول و قواعد علمی خدمات ماساژ در منزل را ارائه می‌دهد.

 • تاثیر مثبت ماساژ روی دستگاه اعصاب

یکی از تاثیرات ماساژ در بدن، تاثیر در دستگاه عصبی بدن و موازنه آن است. ماساژ می‌تواند با تاثیراتی بر دستگاه عصبی، اختلالاتی از قبیل، بی‌خوابی، تنش، سردرد و سایر بیماری‌های ناشی از فشارهای روانی ار بهبود بخشد.

 • تاثیرات ماساژ برای دستگاه عضلانی

یکی دیگر از تاثیرات و فواید ماساژ در بدن، تاثیر آن برای دستگاه عضلانی بدن است. ماساژ می‌تواند برای کشش و نیرو بخشیدن به عضلات کمک کند و آن‌ها را برای حالت ارتجاعی تقویت کند. همچنین ماساژ در برطرف کردن اسپاسم و گرفتگی عضلانی کمک زیادی به بدن می‌کند.

 • ماساژ برای مفاصل و دستگاه اسکلتی

ماساژ به حفظ ایستادگی بدن، چابکی و رهایی از حالت ورم مفاصل کمک شایانی می‌کند

 • اثر مثبت ماساژ برای دستگاه گردش خون

ماساژ با تسریع و تشدید گردش خون در تمام بدن، فشار وارد بر عروق را کاهش می‌دهد و گردش خون ضعیف را بهبود می‌بخشد. به علاوه ماساژ تعداد ضربان قلب را کاهش داده و باعث بهبود فشار خون بالا و در نتیجه تقویت قلب می‌شود.

 • تاثیرات ماساژ بر روی دستگاه تنفس و گوارش

به وسیله ماساژ ریتم تنفس آرام و عمیق خواهد شد. به علاوه ماساژ از بروز یبوست جلوگیری می‌کند و ماهیچه‌های روده را تقویت می‌کند که موجب ترشح هضم غذا در کبد، لوزالمعده، معده و روده‌ها می‌شود.

 • فواید ماساژ برای پوست و بافتهای سلول زیر پوست

ماساژ غدد چربی را تحریک کرده و با تقویت آن‌ها باعث دفع سموم زیرپوستی می‌شود. همچنین با ماساژ منافذ پوست باز شده و تنفس، نرمی و قدرت کشش پوست افزایش می‌یابد.

ماساژ در منزل برای چه افرادی مناسب است؟

ماساژ درمانی

 1. ورزشکاران حرفه ای که نیاز به ریکاوری سریع، بازتوانی جسمی پس از آسیب دیدگی و آرامش دارند بایستی از ماساژ در منزل استفاده نمایند تا هر چه سریعتر توان لازم را بدست آورند.
 2. افراد جوان نیز می توانند به منظور ارتقا کیفیت زندگی و آرامش جسمی و فکری و روحی به ماساژ در منزل روی آورند تا بهترین نتایج از ماساژ در منزل  بهره کامل را ببرند.
 3. افرادی که دارای افسردگی می باشند و تحت نظر پزشک اجازه ماساژ درمانی را دارند می توانند از ماساژ در منزل استفاده کنند و آرامش و آسایش را به صورت طبیعی تجربه نمایند.
 4. ماساژ در منزل برای نوزادان و شیرخواران بسیار مناسب می باشد. چون افزایش صحیح و اصولی رشد در دوران اولیه زندگی شان با انجام ماساژ توسط ماسور متخصص به راحتی امکان پذیر است.
 5. ماساژ در منزل برای زنان باردار که تحت نظر پزشک هستند و البته اجازه دریافت ماساژ را داشته باشند بسیار مفید است. لازم به ذکر است مجموعه رازی برای زنان باردار از ماساژور اختصاصی بانوان باردار استفاده می نماید.
 6. ماساژ در منزل برای آن دسته افرادی که دارای دردهای استخوانی و بالاخص کمر درد هستند بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

هزینه کاردرمانی و ماساژ درمانی در در منزل

هزینه کاردرمانی و ماساژ درمانی در منزل به نوع بیماری و مدت زمان مورد نیاز هر جلسه بستگی دارد. ما همواره سعی کرده ایم در عین حفظ کیفیت با هزینه معقول، خدمات کاردرمانی و ماساژ درمانی در منزل شما ارائه دهیم تا تمامی بیماران با هر توان مالی بتوانند از این خدمات بهره ببرند. یکی از ویژگی های مجموعه رازی ثابت بودن تعرفه ماساژ درمانی کاردرمانی در منزل در تمامی نقاط تهران و کرج است.برای استعلام هزینه کاردرمانی با شماره های ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید