قیمت همراه بیمار در بیمارستان + استخدام مراقب و پرستار خصوصی

02632711000 تلفن تماس
استخدام مراقب بیمار در بیمارستان

خدمات پرستاری که در بیمارستان و مراکز پزشکی ارائه می‌ شود، شامل مراقبت‌ های ضروری است. برای انجام کارهای شخصی و همچنین بررسی وضعیت بیمار به صورت دائم نیاز به یک همراه و پرستار خصوصی است. برای استفاده از خدمات همراه بیمار در بیمارستان با موسسه پرستاری رازی تماس بگیرید.

مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

خدمات پرستاری که در بیمارستان ها به خصوص مراکز دولتی به بیمارهای ارائه می شود بسیار کلی بوده و شامل موارد ضروری است. اکثر افراد که در بیمارستان یستری می شوند نیاز به یک همراه و مراقب خصوصی دارند. حال اگر کسی از اعضای خانواده توانایی همراهی با فرد بیمار را ندارد می توانید از خدمات پرستار خصوصی بیمار در بیمارستان بهره ببرید.

همراه بودن تمام وقت یک پرستار متخصص که به صورت دائم وضعیت بیمار را کنترل می کند می تواند در بهبود سریع‌ حال بیمار به وی کمک نماید. همچنین وجود یک مراقب و همراه می تواند به سلامت روحی و جسمی بیمار بسیار کمک نماید. برای نگهداری و مراقبت از بیمار در بیمارستان و مراکز پزشکی اطرافیان باید وقت و توانایی لازم برای نگهداری از بیمار را داشته باشند همچنین باید مهارت و دانش اولیه در خصوص مراقبت از بیمار در زمینه‌ ی جسمی و روحی و روانی را نیز داشته باشند.

استفاده از خدمات پرستار خصوصی موسسه رازی و همراه خصوصی در بیمارستان برای نگهداری بیمار می‌ توانید در کاهش دردها و نگرانی‌های بیمار و اطرافیان بسیار مفید باشد.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت همراه بیمار در بیمارستان با ما تماس بگیرید.

همچنین شما می توانید در زمینه خدمات پرستاری در منزل و پرستار بیمار در کرج نیز از خدمات ما بهره مند شوید.

استخدام همراه بیمار در بیمارستان کرج و تهران

بیماران برای بهیودی به مراقبت‌های ویژه و همراهی نیاز دارند. به دلیل تعداد زیاد بیماران در بیمارستان و کمبود پرستار، متاسفانه رسیدگی لازم به بیماران صورت نمی گیرد بنابراین حضور همراه بیمار در بیمارستان امری ضروری است. اگر عضوی از خانواده شما و یا از دوستانتان بیمار هستند و در بیمارستان یا اورژانس بستری شده است و نیاز به مراقبت‌ های پرستاری دارد، اما شما به دلیل کمبود وقت یا نداشتن تجربه کافی قادر به  نگهداری و یا حضور در بیمارستان نیستید می توانید از خدمات همراه بیمار در بیمارستان موسسه رازی بهره ببرید. 

همراه بیمار در بیمارستان فردی است که از شخص بیمار در محیط بیمارستان مراقبت می کند. پرستار خصوصی بیمار در بیمارستان، فردی است آموزش دیده و اطلاعات کاملی در مورد پرستاری از بیمار و مسائل پزشکی دارد. این افراد تمام امور شخصی و کارهای مربوط به رسیدگی برای سلامت جسم و روح شخص بیمار را انجام خواهند داد.

استخدام پرستار خصوصی بیمار در بیمارستان

هزینه استخدام همراه بیمار در بیمارستان

 هزینه همراه بیمار در بیمارستان به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل:

 • نوع بیماری 
 • وظایف پرستار 
 • استخدام پرستار خصوصی 
 • تجربه پرستار 
 • ساعت کاری پرستار

هزینه های استخدام همراه بیمار در بیمارستان بر حسب میزان ساعات کار و شرایط بیمار متغییر است. عواملی همچون نیاز به پرستار 24 ساعته دارید یا ساعتی شیفت شب و روز، بیمار شما چه مقدار توانایی حرکتی دارید و ... عواملی است که در هزینه نگهداری تاثیر می گذارد. برای اطلاع دقیق از هزینه های همراه بیمار در بیمارستان و دریافت مشاوره با ما در موسسه رازی تماس بگیرید. بهترین خدمات با توجه به نوع نیازتان به شما ارائه خواهد شد.

ساعت های کاری همراه بیمار در بیمارستان

یکی از دلایل تاثیر گذار بر روی هزینه همراه بیمار در بیمارستان ساعت های کاری پرستاران است این ساعت های کاری شامل:

 1. همراه بیمار به صورت 24 ساعته 
 2. همراه بیمار در بیمارستان 12 ساعت در روز 
 3. همراه بیمار در بیمارستان 8 ساعت در روز 

ویژگی های همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار باید به اصول اخلاقی در مراقبت از بیمار متعهد باشد و همچنین اسرار درمانی بیمار را حفظ کند. در زمان مراقبت از بیمار توجه کامل به تغییر شرایط و وضعیت سلامت بیمار داشته باشد. به توصیه های پزشک توجه کند و طبق دستورات پزشک مراقبت های لازم را انجام دهد.

همراه بیمار نباید خودسرانه اقدام به دادن غذاهای غیر رژیمی به بیمار کند. اصول ایمنی را در زمان جابجایی و تحرک بیمار رعایت کند. از مهم ترین دلایل استخدام همرا بیمار این موارد است:

 1. مراقب خصوصی و همراه بیمار دارای مهارت های خاصی است که می توانند جایگزین اعضای خانواده در مراقبت از بیمار باشند. پرستار خصوصی بیمار نسبت به بیماری های شایع آگاهی کامل دارد.
 2. همراه بیمار در موقعیت های اورژانسی بر عواطف خود مسلط است و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران شیفت را انجام می دهد.

استخدام پرستار خصوصی در بیمارستان

پرستار خصوصی بیمار از اعضای استخدامی و پرسنل بیمارستان نیستند و فردی است که به عنوان همراه بیمار در هنگام بستری شدن شخص بیمار با وی به بیمارستان مراجعه می کند. پرستار خصوصی تمام امور مربوط به بیمار خود را بر عهده دارد و مانند یکی از اعضای خانواده برای بدست آوردن هرچه زودتر سلامتی بیمار تلاش می کند. پرستاران استخدامی در موسسه رازی تماما آموزش دیده هستند و با دانش و تعهد خود به طور کامل سعی در کمک به بهبود حال بیماران خود خواهند بود. اگر به دنبال استخدام پرستار خصوصی در بیمارستان کرج و تهران برای عزیزانتان هستید با ما در موسسه رازی تماس بگیرید.

دلایل نیاز به پرستار بیمار در بیمارستان :

پرستار خصوصی به عنوان همراه و مراقب بیمار در بیمارستان حضور پیدا می نماید. وجود یک همراه برای بیمار به دلایل زیر اهمیت دارد:

 • مقدور نبود حضور اطرافیان بیمار برای مراقبت های شبانه روزی
 • سختی های نگهداری از بیمار در بیمارستان
 • نداشتن تجربه و تخصص در زمینه نگهداری از بیمار
 • نیاز به مراقبت های شبانه روزی و عدم توانایی افراد خانواده برای انجام این کار
 • نگهداری به صورتت اختصاصی و حرفه ای از بیمار شما

یکی از دیگر دلایلی که نیاز به استخدام همراه بیمار دارید انجام کارهای پذیرش و اداری و همچنین ترخیص بیمار است. باید بدانید پرستار خصوصی بیمار با اجازه ی رئیس بخش بیمارستان می تواند در امور درمانی مانند تزریقات، تعویض سرم و مواردی از این قبیل پرستاران را همراهی و به نیازهای بیمار خود در سریع ترین زمان رسیدگی نماید. البته باز هم تاکید می کنیم که این خدمات و اختیارات باید با هماهنگی بیمارستان انجام شود.

همراه بیمار در بیمارستان

به دلیل کمبود پرستار در بیمارستان ها و در نتیجه کمبود وقت این افراد در مراقبت ها و رسیدگی از بیماران، همیشه وجود یک همراه بیمار ضروری است. همراه بیمار در بیمارستان بخش بزرگی از کار را انجام داده و مسئول نگهداری از بیمار خود است. استخدام همراه بیمار در بیمارستان با توجه به مشغله هایی که خانواده ها علی الخصوص افراد شاغل دارند و امکان همراهی با بیمارشان برایشان امکان پذیر نیست بسیار کمک کننده می باشد. وجود یک شخص مطمئن، صبور و با تجربه در کنار بیمارتان موجب می شود نیاز های مراقبتی و عاطفی ایشان را تأمین شده و شما هم با خیال را حت به امور خود رسیدگی نمایید. مراقب بیمار در بیمارستان در کار خود حرفه ای هستند و به تمام امور بیمارستان و بیمار تسلط دارند و از تجربه خود در مسیر کمک بهتر به بهبود حال و روحیه بیمار شما استفاده می نمایند.

اعزام و استخدام همراه بیمار که دارای تجربه کافی و وارد به امور بیمارستانی است به صورت 24 ساعته و یا بصورت پاره وقت در موسسه پرستاری رازی امکان پذیر است.

از دیگر خدمات ما در موسسه رازی پرستار سالمند در منزل می باشد. همچنین پرستار سالمند امکان نگهداری از سالمندان در بیمارستان به عنوان همراه را نیز دارند.

استخدام همرا بیمار در بیمارستان کرج و تهرانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید