ارائه خدمات سونوگرافی و رادیولوژی در منزل + شهر کرج با تجهیزات پیشرفته

02632711000 تلفن تماس
رادیولوژی و سونوگرافی در منزل

یکی دیگر از بهترین خدمات مجموعه رازی ، سونوگرافی و رادیولوژی در منزل است که به صورت 24 ساعته همراه تجهیزات پیشرفته و توسط متخصصان این زمینه در تهران و کرج ارائه میشود

مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

خدمات سونوگرافی و رادیولوژی در منزل مجموعه رازی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های سونوگرافی و رادیولوژی به همراه متخصصین زمینه با اعزام پرستار به منزل ارائه می شود. شاید در کمی عقب تر دستگاه های سونوگرافی و رادیولوژی خیلی بزرگ و بودند اصلا امکان حمل آنها نبود اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های قابل حمل وارد بازار شده اند و مراکز درمانی به راحتی میتوانند خدمت رادیولوژی و سونوگرافی در منزل را برای افرادی که توانایی یا تمایل خروج از منزل را ندارند ارائه دهند.

همچنین ما در موسسه رازی دارای پرستاران مجرب خانم و آقا هستیم که برای راحتی شما تمامی خدمات در منزل را ارائه میدهند.پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با خدمات سونوگرافی و رادیولوژی در منزل آشنا شوید. خدمات پرستاری در منزل را از ما بخواهید.

 

رادیولوژی در منزل

امروزه بنا بر دلایل مختلف مثل مشغله های کاری و مشکلات اقتصادی همه افراد تمامی وقت خود را صرف کار کردن میکنند و وقتی برای استراحت ندارند ولی این کار بعد ها باعث بیمار شدن و ناتوانایی افراد مختلف میشود.

مدتی قبل برای این نوع درمان خدمات ویزیت پزشک در منزل انجام میشد تا خیلی به فرد بیمار فشار وارد نشود اما بالاخره فرد مجبور میشد برای رادیولوژی یا سونوگرافی و عکس برداری از منزل خارج شود و به مراکز درمانی برود اما در حال حاضر مراکز درمانی زیادی مثل مجموعه رازی آماده ارائه خدماتی مثل سونوگرافی و رادیولوژی در منزل و دیگر خدمات مثل فیزیوتراپی در منزل و کاردرمانی در منزل است.

رشد و ارتقا در زمینه تصویر برداری باعث شده که بیماران با گرفتن یک عکس در منزل از ناحیه ای در بدن که دچار مشکل شده است براحتی بتواند به سرعت بهبود خود کمک کرده باشند. دستگاه‌های تصویری برداری اشعه ایکس روز به روز کوچک تر می‌شوند و پزشکان و متخصصان براحتی می‌توانند آنها را با خود حمل کنند تا بتوانند عکس‌های رادیولوژی را با کیفیت عالی برای بیمار در منزل انجام دهند

همانطور که شاید بدانید رادیولوژی که آن را تصویربرداری تشخیصی هم می نامند، فرایند عکس برداری از بخش های مختلف بدن است که رادیولوژی تشخیصی و رادیولوژی مداخله ای، دو حوزه اصلی آن محسوب شده که در هر دوی آن ها از انرژی تابشی برای تشخیص و درمان بیماری ها استفاده می شود.

این نوع تصویربرداری به صورت مستقیم از اشعه یونیزاسیون استفاده می شود. در تعریف کلی رادیولوژی می توان این طور گفت یک تخصص در پزشکی است که به تولید تصاویر داخلی بدن از طریق عوامل مختلف فیزیکی، میدان مغناطیسی و غیره می پردازد و از این تصاویر برای تشخیص و در حد کمتری برای پیش آگاهی و درمان بیماری ها استفاده می شود.

هدف رادیولوژی تشخیص مشکلات داخلی بدن ، جلوگیری از صدمه و درد است تا قبل از اینکه درد و مشکلات بیشتر شوند پزشک بتواند این مشکلات را تشخیص دهد تا بیماری ها سریعتر و درمان شوند.

در این شاخه از پزشکی تخصصی از تجهیزات و طیف وسیعی از تکنیک ها برای گرفتن تصاویر از داخل بدن استفاده می کنند، همچنین پزشک متخصص در زمینه رادیولوژی، رادیولوژیست نامیده می شود.

رادیولوژیست ها برای کمک به تشخیص و معالجه شرایط مختلف یا آسیب دیدگی ها را در تصاویری مانند تصاویر گرفته شده با اشعه ایکس تجزیه و تحلیل می کنند.

هزینه سونوگرافی و رادیولوژی در منزل + شهر کرج

مجموعه رازی با بهره بری از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های مجهز برای سونوگرافی و رادیولوژی در منزل آماده ارائه بهترین خدمات توسط پزشکان متخصص در تهران و کرج میباشد.

ما با حذف هزینه های مالیِ جانبی و هزینه های زمانی و همین طور افزایش اطمینان خاطر هر چه بیشتر برای مشتریانمان، تلاش کرده ایم تا به کارایی، اثربخشی و کیفیت ارائه خدمات رادیولوژی در منزل معنای دیگری دهیم. جلب رضایت حداکثری همراه با خلق ارزش واقعی برای شما، هدفی است که رازی پیوسته در مسیر تحقق آن گام برمی دارد.

هزینه سونوگرافی و رادیولوژی در منزل به تعداد گرافی های گرفته شده و تعداد عضو نیاز به تصویربرداری بستگی دارد.کمترین هزینه برای ریه و شکم است و عضوهای دیگر نیز به علت گرافی بیشتر هزینه بالاتری دارد. برای استعلام هزینه دقیق با شماره های پشتیبانی موسسه رازی تماس بگیرید.

رادیولوژی در منزل شامل چه خدماتی میشود؟

 

رادیولوژِی در منزل

 

رادیولوژی ار جمله خدماتی است که در مجموعه رازی به بهترین شکل توط افراد متخصص به همراه دستگاه های پیشرفته ارائه میشود که شامل خدمات زیر میباشد :

 • رادیوگرافی رحم، روده، ریه، کلیه، کبد، مثانه، استخوان و تمام اجزای داخلی بدن
 • رادیوگرافی دندان، کمر، گوش، لگن و تمام اعضای بیرونی بدن
 • عکس‌ برداری دقیق از اندام‌های درونی بدن و تشخیص شکستگی‌ها
 • عکس‌برداری داخلی به‌منظور کشف بیماری‌ها
 • بررسی تغییرات پس از عمل جراحی
 • لغزش مهره کمر یا ستون فقرات مانند اسپیدیلولیستزیس
 • عکس از لگن و اندام های های تحتانی

چ افرادی باید از خدمات رادیولوژی در منزل استفاده کنند؟

 1. افراد سالخورده و یا سالمند
 2. بیماران با عدم قابلیت حرکتی
 3. افرادی که دچار عارضه های قلبی یا سکته های مغزی شده اند
 4. افرادی که دچار آسیب دیدگی های مغزی نخاعی هستند
 5. در زمان آلودگی هوا برای بیمارانی که مستعد و یا درگیر با بیماری آسم هستند.
 6. بیمارانی که در منزل بستری و دارای وزنه ( traction ) هستند.

برای افراد سالمند مراجعه به مکان های عمومی و شلوغ بسیار مشکل است به همین دلیل بهتر است تا جای ممکن امور پزشکی آن ها در منزل انجام شود. همچنین می توانید برای استفاده از خدمات پرستار سالمند در کرج با ما تماس بگیرید. بهترین پرسنل با بهترین قیمت برای نگهداری از سالمندان در کرج اعزام خواهد شدو

مزایا بهره گیری از خدمات رادیولوژی در منزل

⭐ عدم معطلی و خسته شدن بیمار در ترافیک و انتظار کشیدن برای افراد جلوتر از نوبت در مراکز درمانی
⭐ کمک به حفظ آرامش و آسایش بیمار
⭐ کاهش خطرات ناشی از انتقال بیمار
⭐ حذف هزینه های انتقال بیمار به مراکز درمانی
⭐ تحویل رادیوگرافی بلافاصله پس از انجام و مراحل پروسه آن.
⭐ حس انسان پسندانه و کمک به بیماران
⭐ رعایت کلیه شئونات اخلاقی و انسانی
⭐ استفاده از کارشناسان متعهد وبا تجربه کافی
⭐ رعایت حقوق میزبان و حفظ اسرار و حریم های خصوصی افراد
⭐ حفاظت کامل بیمار ، اطرافیان ، بویژه کودکان در برابر پرتو
⭐ عدم دخالت و اظهار نظر افراد غیر متخصص در امور غیر از وظیفه متخصصان
⭐ دقت و سرعت عمل بالا و جلوگیری از تلف شدن وقت میزبان

چگونگی انجام رادیولوژی در منزل در تهران و کرج

خدمات رادیولوژی در منزل

خدمات رادیولوژی در منزل به تمامی افراد در تهران و کرج کمک میکند تا در شرایط سخت بیماری و درد هایی که دارند در منزل بمانند و درخواست خدمات در منزل را بدهند بجای اینکه از خانه خارج شوند و پول و وقت خود را برای کرایه و ترافیک و صف انتظار پزشکان هدر دهند.

همچنین بعد از اینکه خدماتی را در منزل انجام دادید هم میتوانید درخواست خدمات پرستار بیمار در منزل را داشته باشید تا دیگر نگران درمان و حال و روز خود نباشید.

موسسه رازی بجز خدمات رادیولوژی و سونوگرافی در منزل ، خدماتی اعم از نوار قلب در منزل ، تزریقات در منزل ، سرم تراپی در منزل و دیگر خدمات را در منزل ارائه میدهد تا آسایش و راحتی بیشتری را برای مردم فراهم سازد.

خدمات رادیولوژی در منزل از جمله خدمات پزشکی در منزل است که هر روزه به درخواست کنندگان این زمینه برای دریافت خدمات بیشتر میشود زیرا افراد مختلف با کمی تامل فهمیده اند که وقت و پول بسیار مهم است و میتوان بجای رفتن به بیمارستان های شلوغ و پر از بیمار ، در خانه تحت درمان و مراقبت قرار گرفت به طوری که در وقت و هزینه صرفه جویی شود.

به طور خلاصه در فرآیند رادیولوژی در منزل، کارشناس رادیولوژِی به خانه شما مراجعه کرده، تجهیزات عکس برداری را آماده می کند، عملیات رادیوگرافی را طبق دستورات پزشکی، انجام داده و پس از اتمام کار در کمتر از 12 ساعت تصاویر را چاپ شده به شما تحویل میدهند.

خدمات سونوگرافی در منزل در تهران و کرج

گاهی اوقات سالمندان یا خانم های باردار به دلیل ناتوانی و کهولت سن و استراحت مطلق قادر به رفتن بیمارستان یا مراکز درمانی برای انجام مراحل درمان خود نیستند و در این شرایط بهتر است خدمات سونوگرافی در منزل را درخواست کنند.

سونوگرافی در منزل هم برای زنان باردار است که باید این کار را انجام دهند تا از سلامت فرزند خود مطلع شوند و هم برای افرادی که درون بدن خود مشکلاتی دارند و میخواهند آنها را تشخیص دهند و درمان کنند.

انجام سونوگرافی در منزل برای تمام افراد کاملا بی خطر است و به دلیل دارا نبودن اشعه ایکس تاثیرات منفی ندارد.

بیمارانی که نیاز به سونوگرافی دارند لازم نیست که در صف های انتظار کلینیک یا بیمارستانها ساعتها منتظر بمانند.بلکه می توانند از طریق تماس با متخصصین ما در حداقل زمان ممکن از این خدمات بهره مند گردند.پرسنل مجرب طلوع طب به منزل بیماران اعزام شده و کلیه خدمات سونوگرافی در منزل را به بهترین شکل به شما عزیزان ارائه میدهند.

دستگاه سونوگرافی در منزل مجموعه رازی

 

سونوگرافی در منزل

 

بدن تمامی انسان ها از بافت های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از قسمت های بدن توانایی بازتاب امواج صوتی را دارند و فقط بعضی ها امواج را بیشتر و بعضی ها کمتر امواج را منعکس میکنند.

نابراین شکل و نوع بازتاب امواج سونوگرافی به بافت‌های تشکیل دهنده بدن بستگی دارد. امواج باز تابیده شده از بدن توسط کامپیوتر تجزیه و تحلیل می‌شود و در نهایت به تصویر تبدیل می‌شود. پزشک متخصص سونوگرافی این تصاویر را روی مانیتور چک می‌کند. در سونوگرافی بافت‌های نرم بدن قابل تشخیص است و مشکلات استخوان قابل تشخیص نمی‌باشد. سونوگرافی به دو صورت دو بعدی و سه بعدی انجام می‌شود و میتوان تصویر سونوگرافی اندام را در حال فعالیت مشاهده کرد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید