X

تعرفه تزریقات در منزل، خدمات در کرج

02632711000 تلفن تماس
تزریقات در منزل

به منظور راحتی و آسایش بیمار، صرفه جویی در زمان و هزینه و افزایش ایمنی بیمار می توانید از خدمات تزریقات در منزل مجموعه مهرآوران رازی در انواع تزریقات عضلانی، وریدی، زیر جلدی و... بصورت شبانه روزی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

مهرآوران رازی ارائه دهنده خدمات تخصصی تزریقات در منزل کرج

استفاده از خدمات تزریقات در منزل به صورت شبانه‌روزی موجب آرامش و آسودگی خاطر بیمار می شود. تزریقات یکی از خدمات پرستاری مچموعه رازی است که با توجه به نوع تزریق آن به دانش و تجربه نیاز دارد تا از خطرات احتمالی تزریق نادرست و نامناسب پیشگیری شود. موسسه مهرآوران رازی با داشتن کادر پزشکی و پرستاری متخصص و مجرب امکان تزریقات در منزل کرج را برای شما فراهم نموده است. برای اطلاع از انواع تزریقات در منزل، مزایا تزریق در منزل و مناطق تحت پوشش کرج پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

تعرفه خدمات تزریقات در منزل در سال 1403

قیمت تزریقات در منزل توسط وزارت بهداشت تعیین شده است اما عواملی همچون مسافت طی شده پرستار، مدت زمان حضور پرستار در منزل، شبانه روزی بودن تزریق در منزل، تعداد و نوع تزریق و ابزار و داروهای استفاده شده می تواند قیمت نهایی این خدمات را تغییر دهد. به منظور کسب اطلاع از تعرفه تزریق در منزل با موسسه رازی تماس گرفته و از قیمت دقیق خدمات این مجموعه مطلع شوید.

نحوه ثبت درخواست خدمات تزریقات در منزل

به منظور ثبت درخواست خود برای انجام تزریقات در منزل در ابتدا باید با مجموعه مهرآوران رازی تماس حاصل نمایید و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان این مجموعه درخواست شما را ثبت کرده و یک تاریخ و ساعت مشخصی برای رسیدگی و ارائه خدمات به شما اعلام می کند. در ادامه نیاز است شما هزینه خدمات تزریقات در منزل را مطابق عرف پرداخت نمایید تا پرستار در منزل شما حاضر شود.

آیا خدمات تزریقات در منزل تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

بله، بسیاری از بیمه‌نامه‌های سلامت، خدمات پرستاری در منزل را نیز پوشش می‌دهند. این خدمات شامل مراقبت‌های پایه مانند تزریق دارو، تعویض پانسمان، تنظیم دستگاه های پزشکی و تزریق داروهای مختلف می شوند که با داشتن بیمه نامه بسیاری از هزینه ها کاهش می یابد. به منظور اطلاع از پوشش دهی خدمات تزریق در منزل توسط بیمه با مجموعه مهرآوران رازی تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش خدمات تزریقات در منزل در شهر کرج

به منظور دریافت خدمات تزریقات در منزل کرج می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید و درخواست خود را ثبت کنید. مجموعه مهرآوران رازی به تمام مناطق کرج که در ادامه بررسی می شود، خدمات تزریق در منزل ارائه می نماید.

مهرشهر فردیس باغستان
گوهردشت چهارراه طالقانی جهانشهر
عظیمیه هفت تیر شاهین ویلا
مهر ویلا گلشهر دهقان ویلا
میانجاده کرج نو میدان توحید
المهدی حصارک کمالشهر

ارائه خدمات تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی

دسترسی به خدمات پزشکی و پرستاری در طول شب بسیار سخت‌تر از روز است اما مجموعه مهرآوران رازی با هدف دسترسی راحت و آسان تر بیماران به خدمات مختلف در منزل، خدمات تزریقات در منزل را به صورت شبانه روزی به کاربران خود ارائه می دهد.

افراد در سنین مختلف ممکن است به تزریق شبانه روزی در منزل کرج احتیاج داشته باشند که در این شرایط این مجموعه می تواند احتیاجات بیماران را در هر ساعت از شبانه روز برطرف کند. تزریق شبانه روزی در منزل کرج توسط پرستاران مجرب انجام شده و حتی برای تزریقات کودکان در منزل پرستاران مخصوص اعزام می شود.

مزایای انجام تزریقات در منزل

تزریقات در منزل یکی از خدماتی است که با دریافت آن از مجموعه مهرآوران رازی از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

 • مقرون به صرفه
 • بهداشتی بودن محیط نسبت به مراکز درمانی
 • عدم ابتلا به بیماری های واگیردار
 • عدم نیاز به جا به جایی
 • صرفه جویی در زمان
 • احساس امنیت و آسودگی خاطر
 • در دسترس بودن خدمات تزریقات
 • مدیریت کردن تزریقات بیمار
 • مناسب برای سالمندان و کودکان                
 • امکان تزریقات شبانه روزی در منزل

خدمات تزریقات در منزل شامل چه مواردی است؟ 

 • تزریق آمپول و انواع دارو
 • وصل کردن سرم‌های مختلف
 • تزریقات بر اساس نیاز بیمار
 • تزریقات بر اساس نسخه پزشک
 • تزریقات کودکان در منزل
 • تزریقات زنان در منزل
 • تزریقات بیماران کرونایی در منزل

انواع خدمات تزریقات در منزل

در ادامه به بررسی خدمات تزریقات در منزل مجموعه مهرآوران رازی اشاره می کنیم.

تزریقات داخل جلدی

تزریقات داخل جلدی در بالای بازو، کتف، قسمت میانی ساعد و بالایی سینه برای تشخیص حساسیت دارویی در افراد انجام می گیرد. محل مورد تزریق باید فاقد مو، تغییر رنگ پوست و رگ های وریدی باشد. اگر می خواهید مطمئن شوید که آیا به دارویی حساسیت دارید یا خیر می توانید از تزریق داخل جلدی در منزل استفاده کنید.

تزریقات زیر جلدی

تزریق زیر جلدی برای داروهایی استفاده می شود که نیاز است آهسته جذب شوند. برای این تزریق از نواحی مختلف از بدن مانند قسمت پایین و پشتی بازوها، قسمت جلویی و طرفین ران، قسمت پایینی دیواره شکم و بافت چربی استفاده می‌شود. اما تمامی داروها را نمی توان با این روش به بدن تزریق کرد. داروهایی که معمولا به این روش تزریق می شوند انسولین ها و مورفین ها هستند.

تزریقات عضلانی

افرادی که نیاز به دریافت دارو با دوز بالا دارند لازم است از این روش برای تزریق استفاده کنند. تزریق عضلانی یکی از رایج ترین روش‌های تزریق دارو می باشد که زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که دارو نیازی به جذب گوارشی ندارد و یا احتمال آسیب رساندن به دارو توسط دستگاه گوارش بسیار کم است.

تزریقات داخل مفصلی

تزریقات داخل مفصلی در بیماری‌هایی مانند آرتروز و التهاب مفاصل استفاده می‌شود که در زمان بروز درد در قسمت مفصل التهابی دارو تزریق می شود.

تزریقات وریدی

این نوع تزریقات در منزل به روش درون وریدی تزریق می شوند. در این روش دارو با سرعت زیاد به خون وارد شده و به سرعت نیز بر روی بیمار تاثیر می گذارد. تنها در موارد خاص و اورژانسی از تزریقات وریدی استفاده می شود.

انجام تزریقات در منزل بدون نسخه پزشک

تزریقات فقط با نسخه پزشک توسط پرستاران این مجموعه انجام می گیرد اما در برخی مواقع ممکن است افراد نیاز به زدن آمپول های تقویتی داشته باشند که در این شرایط نیاز به نسخه پزشک نیست. تزریق آمپول های خاص نیاز به نسخه پزشک و تاییدیه دارد به همین دلیل بهتر است قبل از ثبت درخواست، از پزشک مربوطه نسخه دریافت نمایید.

تزریقات کودکان در منزل

از جمله خدمات دیگری که مجموعه مهرآوران رازی در زمینه‌ی تزریقات در منزل ارائه می دهد، انجام تزریق برای کودکان است. کودکان ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به تزریق برخی از داروها داشته باشند مانند تزریق واکسن‌های دوره‌ای که این مجموعه برای تزریق پرستاران حرفه ای به منزل اعزام می نماید. از آن‌جایی که ممکن است کودکان به علت حضور در مراکز درمانی، دچار اضطراب و استرس شوند، استفاده از خدمت تزریقات در منزل کودکان می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای آنها باشد.

تزریقات سرم در منزل کرج

یکی دیگر از خدماتی که مهرآوران رازی در زمینه تزریق ارائه می‌دهد، تزریقات سرم در منزل است. برای تزریق سرم باید از آنژیوکت استفاده شود که وصل آن به مهارت و تجربه نیاز دارد، به همین دلیل بهتر است از پرستار تزریقات برای سرم زدن در منزل استفاده شود.

نکاتی که هنگام تزریقات در منزل توسط پرستار باید رعایت شود.

پرستار در هنگام ارائه خدمات تزریقات در منزل باید به نکات بسیاری توجه کند که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • پرستار باید تمام وسایل لازم برای تزریق در منزل را همراه خود داشته باشد تا در مواقع مورد نیاز از آن استفاده کند. لوازمی مانند سرنگ، سر سوزن، پانسمان، آنژیوکت و... باید حتما همراه پرستار باشد.
 • برای انجام برخی از تزریقات، وجود نسخه و دستور پزشک ضروری است چرا که در صورت بروز هر مشکلی پرستار مسئول می باشد.
 • رعایت موارد بهداشتی در هنگام تزریقات مثل ضدعفونی کردن دست و وسایل از دیگر مواردی است که پرستار باید آن را رعایت کند.
 • در صورتی که لازم است بیمار چند تزریق داشته باشد، بهتر است که ناحیه‌های تزریق تغییر کند تا بیمار درد نکشد.
 • در مورد برخی از داروهای تزریقی، لازم است که پرستار در مورد سابقه‌ی حساسیت بیمار به این تزریق اطلاعات داشته باشد و تست حساسیت را انجام دهد. در صورت بروز حساسیت با اطلاع پرستار مداخله لازم به سرعت انجام می شود.
 • به منظور رعایت حریم شخصی بیمار، عمل تزریقات در منزل در اتاق جداگانه‌ای باید انجام شود.

چرا موسسه مهرآوران رازی را برای انجام تزریقات در منزل کرج انتخاب کنیم؟

موسسه مهرآوران رازی به عنوان یکی از مراکز ارائه‌دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری در کرج با سال‌ها تجربه، این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید تزریقات خود را در منزل شخصی خود انجام دهید. این موسسه از مزایای بسیاری برخوردار است که باعث می‌شود به عنوان بهترین انتخاب در زمینه انجام تزریقات در منزل کرج شناخته شود. این مزایا شامل موارد زیر هستند:

 • پاسخگویی سریع
 • اعزام فوری پرستار به منزل در زمان تعیین شده
 • اعزام افراد متخصص و با تجربه
 • هزینه تزریقات در منزل مناسب
 • استفاده از وسایل بهداشتی و استرلیزه
 • رفتار شایسته و مناسب پرستاران، پزشکان و کادر اداری موسسه با مراجعه کنندگان

برای اطلاع از نرخ تزریقات در منزل کرج بهتر است با کارشناسان ما در مهرآوران رازی تماس گرفته و از راهنمایی‌های لازم بهره‌مند شوید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید