سرم تراپی

سرم تراپی

دسترسی به خدمات پزشکی و پرستاری در منزل به صورت شبانه روزی یکی از مواردی است که هر خانواده ای ممکن است به آن نیاز پیدا کند.

عواملی مثل عدم امکان انتقال بیمار به کلینک یا مطب و یا ترافیک سبب بیشتر به چشم آمدن نیاز به انجام خدمات پزشکی و پرستاری در منزل شده است.

یکی از خدماتی که نیاز به تخصص دارد و برای آسایش بیماران و اطرافیان بیمار انجام می شود، سرم تراپی در منزل است.

مرکز رازی ارائه دهنده تمامی خدمات  تزریق سرم و سرم تراپی در منزل با بهترین و مجرب ترین کادر پرستاری است تا بدین وسیله به بهبودی شما کمک کند و سرعت بخشد.

سرم تراپی در منزل

سرم تراپی در منزل- مرکز مهرآوران رازی

ممکن است فرد یا افرادی نیاز به خدمات پزشکی و پرستاری در منزل داشته باشند. به عنوان مثال بدلیل مشکلاتی که افراد سالمند دارند و انتقال آنها به کلینیک ها دشوار است، به خدمات ویزیت پزشک در منزل نیاز پیدا می کنیم.

بجز سالمندان، افراد دیگری هم هستند که شرایط انتقال به کلینیک یا مطب را ندارند و نیاز به سرم تراپی در منزل دارند. مرکز رازی، در کوتاه ترین زمان و به بهترین نحو این خدمات را به بیماران عزیز ارائه می دهد.

تزریق سرم در منزل

تزریق سرم در منزل یکی از خدماتی است که پرستاران با تجربه و متخصص ما در این زمینه انجام می دهند.پرستار با توجه به سن و شرایط بیمار ، سرم تراپی در منزل را انجام می دهد تا هنگام وارد کردن به رگ او کمترین درد را بیمار احساس کند.

معمولا اشخاصی که دچار افت فشار خون و افت قند خون هستند نیاز به سرم تراپی دارند و لازم است که دوباره ذکر شود که این خدمات باید توسط افراد متخصص و با تجربه انجام شود در غیر این صورت مشکلاتی نظیر کبودی پوست و یا صدمه به دیواره رگ ها ایجاد می شود.

لازم به ذکر است که در صورتیکه بیمار دچار افت فشار خون یا افت قند از حال برود و بدن وی دچار آسیب شود، پرستاران ما پس از انجام خدمات سرم تراپی در منزل، جهت بهبودی بیشتر حال بیمار و هم چنین برای رضایت بیشتر از خدمات ما، کار درمانی و ماساژ درمانی در منزل را انجام می دهند تا بیمار احساس بهتری پیدا کند.

مزایای استفاده از خدمات سرم تراپی در منزل

فوائد استفاده از سرم تراپی در منزل- مرکز مهرآوران رازی

سرم تراپی در منزل که زیرشاخه ای ازعلم پزشکی است ، ترکیبی از علم و دانش و مهارت ها و توانایی های رفتاری است که توسط پرستاران و پزشکان متخصص انجام می شود.

پس از اینکه سرم تراپی در منزل به پایان رسید، پرستاران ما خدمات پانسمان زخم در منزل را نیز برای بیماران عزیز انجام می دهند.

سخن پایانی

مرکز رازی با کسب سابقه بسیار و درخشان در ارائه خدمات در امور پزشکی و پرستاری و هم چنین با داشتن کادری مجرب و متخصص می تواند بهترین امکانات و خدمات را برای شما به ارمغان بیاورد. شما می توانید باصفحه تماس با ما در ارتباط باشید و اقدام به درخواست پرستار مناسب خود را داشته باشید.