پرستار ساعتی در منزل

 پرستار ساعتی در منزل

بسیاری از افراد بنا به دلایلی از قبیل کهولت سن و یا بیماری در منزل بستری می شوند. 

در چنین شرایطی حضور یک پرستار با تجربه و آموزش دیده در خانه که خدمات مراقبتی و درمانی را به بهترین شکل ارائه دهد سبب انگیزه و عزت نفس فرد می گردد.  

پرستار ساعتی

پرستار ساعتی به فردی گفته می شود که خدمات درمانی و مراقبتی را در طول روز و در ساعات مشخص به فرد ارائه می دهد.

خدماتی که پرستار ساعتی ارائه می دهد چون زمان به نسبت کوتاه تری را در اختیار دارد، باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد و منجر به بهبود وضعیت جسمی و عملکرد بدن شود.

مزایای حضور پرستار ساعتی در منزل

  •  کاهش هزینه‌ها

  •  کاهش ابتلا به بیماری‌های واگیر دار

  •  صرفه جویی در وقت

  • کمک به سایر اعضای خانواده در رسیدگی به کارهای منزل

پرستار ساعتی از سالمندان در منزل

پرستار ساعتی از سالمند در منزل - مرکز پرستاری رازی 

افراد سالمند به مرور زمان قادر به انجام کارهای روزمره خود نمی باشند در نتیجه نیاز به پرستاری و مراقبت از آن ها بیشتر می شود. 

چنانچه فرد سالمند دارای بیماری خاصی باشد، پرستار داروها را به موقع به او یادآوری می کند و هم چنین تزریقات و دیگر خدمات را ارائه می دهد.

حضور یک پرستار سالمند در منزل سبب می شود افراد خانواده احساس خوشایندی داشته باشند.

هم چنین لازم است پرستار وقت شناس و منظم باشد و فرد سالمند را برای تفریح یا قدم زدن با اطلاع خانواده به پارک و دیگر مکان های عمومی ببرد.

پرستار ساعتی در منزل برای کودکان

پرستار ساعتی از کودک در منزل- مرکز پرستاری رازی 

افرادی که فرزندان کوچک دارند و خودشان شاغل هستند، در صورتیکه بخواهند از فرزندانشان در منزل خودشان مراقبت شود، می توانند از خدمات پرستار کودک استفاده کنند. 

      پرستار کودک ساعتی با حضور خود می‌تواند کارهایی از قبیل تغذیه‌ی کودک، مراقبت و نگهداری از فرزند شما،‌ تعویض پوشاک و بازی کردن با کودکان و مراقبت بهداشتی و امنیتی سایر موارد مشابه را انجام دهد.

اگر چنانچه فرزند شما به بیماری خاصی مبتلا باشد ، پرستار تخصص نگهداری از اینگونه کودکان را داشته و آن را به درستی انجام خواهد داد.

زمانی که نگهدار کودک در منزل و همراه فرزند شما باشد ، شما میتوانید با خیالی آسوده به میهمانی یا خرید و یا حتی مسافرت بروید.

هزینه پرستار ساعتی در منزل

     هزینه‌ای که برای استخدام پرستار ساعتی در منزل پرداخت خواهید کرد،‌ بسته به درخواست شما تعرفه‌ی متفاوتی خواهد داشت.

به عنوان مثال اگر برای چند روز و یا چند ماه،‌ پرستار ساعتی در منزل استخدام کنید،‌ طبیعی است که هزینه‌ی پرداختی شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. 

هم چنین عواملی از قبیل فاصله‌ی محل خدمت پرستار از منزل شما، و نوع بیماری و یا فردی که از وی مراقبت خواهد کرد، در هزینه‌ی دریافتی از شما تاثیر خواهد داشت.

سخن پایانی

در آخر اگر برای بیمار یا سالمند خود نیاز به پرستار در منزل دارید ما بعنوان یک موسسه خدمات پرستاری متعهد و مجرب آماده ارائه خدمت به شما هموطنان عزیز و گرامی و اعزام نیرو جهت نگهداری از بیمار و یا سالمند در منزل شما می باشیم.

مرکز رازی با کسب سابقه بسیار و درخشان در ارائه خدمات در امور پزشکی و پرستاری و هم چنین با داشتن کادری مجرب و متخصص می تواند بهترین امکانات و خدمات را برای شما به ارمغان بیاورد. شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و اقدام به درخواست پرستار مناسب خود را داشته باشید.

نکته اساسی اعتماد و اطمینان در وهله اول به موسسه پرستاری است که برای ارائه خدمات به شماست و در مرحله بعدی اطمینان به شخص پرستاراست چرا که ممکن است پرستارزمان زیادی را با بیمار در منزل بگذراند و همین حس اطمینان در بهبود فرد نقش بسزایی دارد.