پرستار ساعتی در منزل - کرج | پرستار نیمه وقت + استعلام قیمت

02632711000 تلفن تماس
پرستار ساعتی و نیمه وقت در منزل

اعزام پرستار ساعتی در منزل برای مراقبت از سالمندان، کودکان و بیماران، اعزام نیروی آموزش دیده و با تجربه در تهران و کرج.

مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

بسیاری از افراد بنا به دلایلی از قبیل کهولت سن و یا بیماری در منزل بستری می شوند. در چنین شرایطی حضور یک پرستار با تجربه و آموزش دیده در خانه که خدمات مراقبتی و درمانی را به بهترین شکل ارائه دهد سبب انگیزه و عزت نفس فرد می گردد. برای استفاده از کلیه خدمات پرستاری در منزل و استخدام پرستار ساعتی و نیمه وقت در منزل با موسسه رازی تماس بگیرید.  

پرستار ساعتی در منزل

پرستار ساعتی به فردی گفته می شود که خدمات درمانی و مراقبتی را در طول روز و در ساعات مشخص به فرد ارائه می دهد. خدماتی که پرستار ساعتی ارائه می دهد چون زمان به نسبت کوتاه تری را در اختیار دارد، باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد و منجر به بهبود وضعیت جسمی و عملکرد بدن شود.

هزینه پرستار نیمه وقت و ساعتی در منزل

هزینه‌ ای که برای استخدام پرستار ساعتی در منزل پرداخت خواهید کرد،‌ بسته به درخواست های شما و وضعیت فردی که قرار است از او مراقبت شود، تعرفه‌ی متفاوتی خواهد داشت. به عنوان مثال اگر برای چند روز و یا چند ماه،‌ پرستار ساعتی در منزل استخدام کنید،‌ طبیعی است که هزینه‌ی پرداختی شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. هم چنین عواملی از قبیل محل زندگی شما، نوع بیماری و یا مشخصات فردی که قرار است از او مراقبت شود، در هزینه‌ی دریافتی از شما تاثیر خواهد داشت. در موسسه رازی سعی شده است بهترین و مناسب ترین هزینه ها در نظر گرفته شود تا افراد با خیال راحت بتوانند از خدمات پرستار بهره ببرند.

در برخی موارد است که افراد از خدمات 24 ساعته اپرستاری ستفاده میکنند(پرستار شبانه روزی در منزل) اما برخی موارد است که نیاز به خدمات ساعتی دارند. زمان خدمات پرستاران ساعتی حداقل 4 ساعت است و کلا به صورت 4 ساعته محاسبه می شود. 

یعنی اینکه اگر شما به کمتر از 4 ساعت خدمات نیاز نیز داشته باشید باید حقوق 4 ساعت پرستار را پرداخت نمایید و اگر زمان بیشتری هم نیاز داشته باشید باید با مرکز تماس بگیرید و هزینه و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. موسسه پرستاری رازی با بهترین و با تجربه ترین پرستاران و تجهیزات تخصصی در خدمات شماست...

ویژگی های پرستار ساعتی در منزل

با توجه به اینکه پرستار ساعتی ، به نسبت بقیه پرستاران زمان کوتاه تری را جهت ارائه خدمات در اختیار دارد، لازم است تمام ویژگی هایی را که پرستاران باید داشته باشند را دارا باشد. 

مراقب لازم است  که در ساعات ارائه خدمات کیفیت را مدنظر داشته باشد و با تمام وجود اقدامات لازم را انجام دهد.

در مورد خدمات مراقب سالمند در منزل شبانه روزی هم مطالعه بفرمایید.

مزایای حضور پرستار نیمه وقت در منزل

استفاده از خدمات پرستار نیمه وقت در منزل فواید بسیاری دارد. این افراد برای نگهداری از عزیزان شما استخدام می شوند و کمک می نمایند تا شما به امور شخصی و کاری خود با خیال راحت رسیدگی نمایید. از جمله فواید استخدام پرستاری نیمه وقت می توان به این موارد اشاره نمود:

  •  کاهش هزینه‌ ها

  •  کاهش ابتلا به بیماری‌های واگیر دار

  •  صرفه جویی در وقت

  • کمک به سایر اعضای خانواده در رسیدگی به کارهای منزل

  • کمک نمودن به افراد برای رسیدگی به کارهایشان

استخدام پرستار ساعتی برای فرد سالخورده در منزل

پرستار ساعتی از سالمند در منزل - مرکز پرستاری رازی 

افراد سالمند به مرور زمان قادر به انجام کارهای روزمره خود نمی باشند در نتیجه نیاز به پرستاری و مراقبت از آن ها بیشتر می شود. چنانچه فرد سالمند دارای بیماری خاصی باشد، پرستار داروها را به موقع به او یادآوری می کند و هم چنین تزریقات و دیگر خدمات را ارائه می دهد. حضور یک پرستار سالمند در منزل سبب می شود افراد خانواده احساس خوشایندی داشته باشند. هم چنین لازم است پرستار وقت شناس و منظم باشد و فرد سالمند را برای تفریح یا قدم زدن با اطلاع خانواده به پارک و دیگر مکان های عمومی ببرد.

پرستار ساعتی در منزل برای کودکان

پرستار ساعتی از کودک در منزل- مرکز پرستاری رازی 

افرادی که فرزندان کوچک دارند و خودشان شاغل هستند، در صورتیکه بخواهند از فرزندانشان در منزل خودشان مراقبت شود، می توانند از خدمات پرستار کودک استفاده کنند. 

      پرستار کودک در منزل ساعتی با حضور خود می‌تواند کارهایی از قبیل تغذیه‌ی کودک، مراقبت و نگهداری از فرزند شما،‌ تعویض پوشاک و بازی کردن با کودکان و مراقبت بهداشتی و امنیتی سایر موارد مشابه را انجام دهد. اگر چنانچه فرزند شما به بیماری خاصی مبتلا باشد، پرستار تخصص نگهداری از اینگونه کودکان را داشته و آن را به درستی انجام خواهد داد.

زمانی که نگهدار کودک در منزل و همراه فرزند شما باشد ، شما میتوانید با خیالی آسوده به میهمانی یا خرید و یا حتی مسافرت بروید.

پرستار ساعتی خانم در منزل

برخی از افرادی که تمایل به استخدام پرستار ساعتی دارند، ترجیحشان بر پرستار خانم است. پرستار خانم اغلب برای خانم های دارای مشکلات حرکتی، خانم های باردار و همین طور جهت نگهداری از کودکان اعزام می شوند.  مرکز پرستاری رازی پس از اینکه شرایط را مورد بررسی قرار داد، پرستار خانم را اعزام می نماید.

حقوق ساعتی پرستار

 اگر برای بیمار یا سالمند خود نیاز به پرستار در منزل دارید ما بعنوان یک موسسه خدمات پرستاری متعهد و مجرب آماده ارائه خدمت به شما هموطنان عزیز و گرامی و اعزام نیرو جهت نگهداری از بیمار و یا سالمند در منزل شما می باشیم. پرستار بیمار در منزل از دیگر خدمات ما در موسسه رازی می باشد. باید بدانید حقوق ساعتی پرستار به عوامل متعددی مانند شرایط بیمار شما، میزان ساعات که نیاز به پرستار دارید، تجربه و دانش فرد پرستار بستگی دارد. اگر می خواهید از میزان دستمزد و حقوق پرستار نیمه وقت آگاه شوید با مشاوران ما در موسسه پرستاری رازی در کرج تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

مرکز رازی با کسب سابقه بسیار و درخشان در ارائه خدمات در امور پزشکی و پرستاری و هم چنین با داشتن کادری مجرب و متخصص می تواند بهترین امکانات و خدمات را برای شما به ارمغان بیاورد. شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و اقدام به درخواست پرستار مناسب خود را داشته باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید