حقوق پرستار در منزل

حقوق پرستار در منزل

خدمات پرستاری در منزل شامل خدمات پرستاری از سالمند، پرستاری از کودک و پرستاری از بیمار می باشد.

مرکز پرستاری رازی انواع خدمات پرستاری را با بهترین کیفیت و توسط کادر حرفه ای و آموزش دیده و به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه می دهد.

با توجه به اینکه هریک از قالب های خدمات پرستاری جدا از یک دیگرند ، هزینه ها و دستمزدهای آن نیز متفاوت می باشد.

دستمزد پرستار کودک

حقوق پرستار کودک- مرکز پرستاری رازی

با توجه به اینکه طیف وسیعی از عناوین را می توانیم برای خدمات پرستار کودک در نظر بگیریم، از قبیل پرستار نوزاد، پرستار کودک، کودک یار، مادریار، روان شناس کودک و .. با اذعان به شیفت خدماتی که ارائه می دهند، فعالیتی که انجام می دهند و هم چنین میزان تحصیلات آنان، هزینه ها تغییر می کنند.

نگهداری کودک در منزل بر امنیت روانی کودکان تاثیر بسیاری دارد و این امر در مورد نوزادان به مراتب حساس تر است.

هزینه پرستار اعلامی جهت نگهداری و پرستاری از کودکان در منزل صرفا به عنوان دستمزد پرستار اعلام می شود و این مبلغ به پرستاران استخدام شده از طرف خانواده ها از طرف خودشان پرداخت می شود .

دستمزد پرستار سالمند

حقوق پرستار سالمند- مرکز پرستاری رازی

انواع مختلفی از خدمات پرستار سالمند از قبیل پرستار سالمند سالم یا بیمار، پرستار بهیار، کمک بهیار و ...وجود دارند که در شیفت های خدماتی روزانه، شبانه و یا شبانه روزی انجام خدمت می کننند و هزینه های پرستاری و مراقبت نیز با توجه به نوع شیفت کاری و میزان تحصیلات و سوابق کاری متغیر است. 

بدیهی است که خانواده ها تمایل دارند از عزیزان سالمندشان در منزل در کنار خودشان مراقبت شود تا بدین وسیله خطرات روحی و عاطفی آنان بسیار کاهش یابد و عزت نفسشان خدشه دار نشود.

دستمزد پرستار بیمار

پرستار بیمار نیز خدماتی از قبیل تزریقات و تعویض پانسمان ، تعبیه سوند ، حرکات توانبخشی ، نظافت شخصی بیمار و ... را انجام می دهد. لازم است پرستار آشنایی کامل با موارد پزشکی و پرستاری داشته باشد تا در مواقع لزوم بتواند به فرد بیمار کمک کند.

هزینه پرستاری از بیمار در منزل با توجه به خدماتی که ارائه می دهد و هم چنین میزان سوابق و شیفت کاری متغیر است.

سخن پایانی


مرکز رازی با کسب سابقه بسیار و درخشان در ارائه خدمات در امور پزشکی و پرستاری و هم چنین با داشتن کادری مجرب و متخصص می تواند بهترین امکانات و خدمات را برای شما به ارمغان بیاورد. شما می توانید باصفحه تماس با ما در ارتباط باشید و اقدام به درخواست پرستار مناسب خود را داشته باشید.

نکته اساسی اعتماد و اطمینان در وهله اول به موسسه پرستاری است که برای ارائه خدمات به شماست و در مرحله بعدی اطمینان به شخص پرستاراست چرا که ممکن است پرستارزمان زیادی را با بیمار در منزل بگذراند و همین حس اطمینان در بهبود فرد نقش بسزایی دارد.