پرستار شبانه روزی در منزل - کرج + استعلام قیمت پرستار تمام وقت

02632711000 تلفن تماس
قیمت پرستار شبانه روزی در منزل

مرکز پرستاری رازی با داشتن چندین سال سابقه درخشان و کادری مجرب و حرفه ای و دلسوز جهت ایجاد آرامش برای خانواده های محترم در زمینه پرستاری از کودکان، سالمندان و بیماران خدمات صادقانه داشته است. لازم به ذکر است که این مرکز خدمات پرستاری به صورت شبانه روزی نیز ارائه می دهد.

مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

پرستار تمام وقت یا همان پرستار شبانه روزی در منزل کسی است که با تمام امور پرستاری و پزشکی برای رفع نیازهای افرادی بیمار آشنایی کامل دارد. انتخاب پرستار تمام وقت باید همسان با نیاز های اشخاص و خانواده ها باشد. به این صورت که اگر برای سالمند، کودک یا بیمار خود درخواست پرستار کرده اید از نظر سن، جنسیت، مهارت و تخصص، اخلاق و رفتار و تجربه باید مورد بررسی قرار بگیرد.

خدمات پرستاری در منزل رازی با داشتن چندین سال سابقه درخشان و کادری مجرب و حرفه ای و دلسوز جهت ایجاد آرامش برای خانواده های محترم در زمینه پرستاری از کودکان، سالمندان و بیماران خدمات صادقانه داشته است. لازم به ذکر است که این مرکز خدمات پرستاری به صورت شبانه روزی نیز ارائه می دهد.

پرستار شبانه روزی در منزل - کرج

مرکز رازی با کسب سابقه بسیار و درخشان در ارائه خدمات در امور پزشکی و پرستاری و هم چنین با داشتن کادری مجرب و متخصص می تواند بهترین امکانات و خدمات را برای شما به ارمغان بیاورد. شما می توانید با صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و اقدام به درخواست پرستار مناسب خود را داشته باشید. پرستار شبانه روزی در منزل به گونه ای است که باید 24 ساعته در کنار فرد حضور داشته باشد تا هر زمانی که بیمار و یا سالمند نیاز به کمک یا درخواستی داشت، پرستار اقدامات لازم را انجام دهد.

نکته مهم برای استخدام پرستار تمام وقت اعتماد به موسسه برای ارائه خدمات به شماست و در مرحله بعدی اطمینان به شخص پرستاراست چرا که ممکن است پرستارزمان زیادی را با بیمار در منزل بگذراند و همین حس اطمینان در بهبود فرد نقش بسزایی دارد. تمام پرسنل فعال در موسسه پرستاری رازی خوش برخورد، متعهد و باتجربه در زمینه کاری خود می باشند.

قیمت پرستار تمام وقت در منزل

امروزه استفاده از خدمات پرستار تمام وقت در منزل نیاز بسیاری از خانواده های می باشد. با استفاده از تجربه و دانش پرستار شبانه روزی و استفاده از مهارت های پزشکی می توان بیمار را در خانه با استانداردهای بیمارستان نگهداری کرد. در میزان هزینه ها،  پرستاری در منزل در مقایسه با بستری شدن در بیمارستان، بسیار مقرون به صرفه است. اما به این نکته توجه کنید که هنگام استخدام پرستار شبانه روزی  در منزل به دلیل اینکه پرستار باید بصورت شبانه روزی از بیمار نگهداری و با او زندگی کند، هزینه بیشتری نسبت به پرستار خصوصی بصورت ساعتی یا نیمه وقت دارد. همچنین می توانید از خدمات پرستار تمام وقت برای نگهداری کودکان نیز بهره مند شوید.

برای اطلاع از خدمات و دریافت مشاوره در زمینه پرستار تمام وقت در کرج و همچنین اطلاع از قیمت پرستار شبانه روزی در منزل با ما تماس بگیرید.

پرستار ۲۴ ساعته در منزل

پرستار شبانه روزی و 24 ساعته برای نگهداری افرادی سالخورده و بیمار در منزل افراد سکونت می کند و نگهداری ۲۴ ساعته از شخص را انجام می دهد. پرستاران ۲۴ ساعته برای نگهداری شبانه روزی از افرادی با توجه به نیازهای آن ها تعلیم دیده اند. وظیفه پرستار شبانه روزی کمک به افراد برای انجام کارهای روزانه ای  مانند خوابیدن، حمام کردن، غذا خوردن و انجام طهارت و یا تعویض پوشک سالمند است که فرد سالخورده توانایی انجام آن را ندارد. در واقعا پرستار تمام وقت مانند یکی از اعضای خانواده مسئول نگهداری از فرد مورد نظر خواهد بود و دیگر اعضای خانواده با خیال راحت می توانند به امور خود رسیدگی نمایند.

در مورد خدمات مراقب سالمند در منزل شبانه روزی هم بدانید.

پرستاری از افراد سالخورده به صورت شبانه روزی

پرستار سالمند شبانه ورزی - مرکز پرستاری رازی

در درجه اول پرستار شبانه روزی در منزل باید بتواند با برقرار کردن ارتباط با شخص مورد نظر ارتباط خوبی با وی برقرار نماید. شرایط تغذیه ای و رژیم غذایی شخص بیمار باید تحت کنترل قرار گیرد. تحرک و فعالیت های بدنی متناسب با سن سالمند باعث ایجاد نشاط و روحیه بیشتری در فرد سالمند می گردد، خواب او تنظیم می شود و محرک خوبی برای اشتهای او می باشد. پرستار شبانه روزی می تواند با یک برنامه ریزی مناسب سطح کیفی زندگی سالمند را رو به بهبود ببرد.

برای استفاده از خدمات پرستار سالمند در کرج با موسسه رازی تماس بگیرید. همدم سالمند هم از آن دسته از پرسنل فعال در موسسه رازی هستند که می توانند در زمینه خدمات پرستاری 24 ساعته و شبانه روزی به افراد متقاضی یاری رسانند. همدم سالمند فردی است که برای نگهداری از سالمندانی که بیماری خاصی ندارند به منازل این عزیزان اعزام می شوند و مهم ترین هدف آن ها ایجاد محیطی شاد برای فرد سالخورده و کمک به آن ها برای رهایی از تنهایی و حالات افسردگی است.

پرستار بیمار شبانه روزی

پرستار بیمار شبانه روزی - مرکز پرستاری رازی

پرستار افراد بیمار فردی متخصص در زمینه پرستاری از بیمار است که به دلایل مختلف و به درخواست بیمار در منزل حضور پیدا کرده و از بیمار نگهداری می کند.

پرستار بیمار به صورت مداوم وضعیت سلامتی بیمار را ارزیابی می کند و در صورت لزوم مداخلات مناسب را انجام می دهد. پرستار بیمار در منزل فعالیت های خود را با توجه به توصیه پزشک انجام می دهد و موظف است هرگونه تغییر در وضعیت بیمار را به پزشک اطلاع دهد. پرستار بیمار در منزل علاوه بر ارائه خدمات پرستاری به خانواده، در بالارفتن کیفیت زندگی از طریق کاهش استرس ناشی از نگهداری بیمار کمک می کند. برای استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل با موسسه رازی تماس بگیرید.

پرستاری از کودکان به صورت شبانه روزی

پرستار کودک شبانه روزی- مرکز پرستاری رازی

پرستار کودک در منزل معمولا  از کودکان نگهداری می کند. همچنین هر پرستار کودک، بسته به سن و تعداد کودکان خانواده، مسئولیت‌های متفاوتی را بر عهده خواهد داشت.

مثلا برای نوزاد، پرستار باید به موقع به او غذا بدهد، پوشک او را تعویض و به میزان لازم او را بخواباند تا استراحت کند. ولی وقتی از کودک 5 سال به بالا نگهداری می کند، درکنار غذا دادن، تعویض لباس و خواباندن، باید با او بازی کرده و به کودک آموزش های لازم راهم بدهد.

پرستار کودک در وهله‌ی اول باید عاشق بچه‌ها بوده و از نگهداری و بازی با کودکان نهایت لذت را ببرد. همچنین باید مهربان، صبور، با حوصله و تا حدی شوخ طبع نیز باشد تا کودک از گذراندن زمان خود با او لذت ببرد. خلاقیت و توانایی در انجام فعالیت‌های جالب و جذاب برای بچه از دیگر خصوصیاتی است که یک نگهدار بچه باید داشته باشد. برای استفاده از خدمات پرستار کودک در کرج با موسسه رازی تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید