خدمات مراقبت و نگهداری مخصوص بیماران با پرستار بیمار در منزل

خدمات مراقبت و نگهداری مخصوص بیماران با پرستار بیمار در منزل

بیماری های مختلف از جمله مشکلاتی است که هر فردی درگیر آن میشود و برای درمان راحت تر و سریع تر باید تحت مراقبت و درمان قرار گیرد اما از طرفی اگر کسی بیمار شود دیگر توانایی رسیدگی به خود به طور دقیق و اصولی را ندارد و از طرفی دیگر ، دیگر افراد خانواده نیز با توجه به شرایط اقتصادی وقت کافی برای پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل را ندارند.پس اگر فردی بیمار شود باید چه کرد؟

نسبت به این شرایط ، تجربیات عموم مردم نشان داده است که استخدام پرستار و استفاده از خدمات پرستاری در منزل مراکز درمکانی بهترین و به صرفه ترین راه برای مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل است.

پرستار بیمار کیست و چه شرایطی دارد؟

پرستار بیمار در منزل یک انسان یا میتوان گفت یک فرشته مهربان و دلسوز است که در منزل اشخاص و خانواده ها ، خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل را انجام میدهد.

پرستار بیمار در مجموعه رازی فردیست متخصص و با تجربه در زمینه پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل یا بیمارستان که دوره های آموزشی در این زمینه را طی کرده و همچنین تجربیات لازم را به دست آورده است در نتیجه میتواند دستورات پزشک بیمار مورد نظر را اجرا کند تا روند بهبودی بیمار آسان تر و سریع تر شود.

میتوان گفت منزل خانواده ها مکانی تمیز تر و مناسب تر برای درمان و مراقبت از بیمار نسبت به بیمارستان ها است به همین دلیل ما در مجموعه رازی تمامی خدمات درمان و پرستاری در منزل را ارائه میدهیم به عنوان مثال اگر فردی بیمار در منزل دارید ابتدا میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ویزیت پزشک در منزل استفاده کنید و در صورت تمایل و نیاز میتوانید از خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل نیز استفاده کنید.

اگر از تیم رازی درخواست پرستار بیمار در منزل ایجاد شود ، کارشناسان ما خدمات اعزام پرستار بیمار به منزل را همراه با انواع تجهیزات و دارو های مورد نیاز نسبت به شرایط بیمار ارائه میدهد زیرا شعار ما بهبودی و رضایت بیمار است و سلامتی همه شما عزیزان برای ما حائز اهمیت است.

خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل با مجموعه رازی

مجموعه رازی یکی از شناخته ترین و معتبر ترین مراکز پرستاری و درمان در منزل با مجوز از وزارت بهداشت است که با بیش از 10 سال سابقه و تجربه در این زمینه در تهران و کرج فعالیت میکند.

همانطور که مشخص است تمامی افراد از سنین کم تا سنین بالا در منزل خود احساس آرامش و امنیت بالاتری نسبت به هرجای دیگری دارند و این شرایط در سلامت روحی و روانی بیمار تاثیر زیادی میگذارد.حالا تجربیات به ما نشان داده که اگر فرد بیمار از نظر روحی و روانی سلامت باشد و خیال راحتی داشته باشد ، درمان سلامت جسمی بیمار نیز راحت تر و همچنین سریع تر است.

پرستاری از بیمار در مجموعه رازی شامل خدماتی رایگان از جمله آزمایش در منزل ، تزریقات در منزل و خدمات سرم تراپی در منزل  نیز میشود.

اگر از خدمات پرستاری از بیمار در منزل استفاده کنید علاوه بر اینکه از نظر وقت و هزینه خیلی شرایط بهتری دارید و به صرفه تر است ، همچنین شما میتوانید به صورت مستقیم از روند بهبود بیمار خود آگاه باشید و دیگر نگران سلامتی بیمار مورد نظر خود نباشید.

همچنین پرستار با توجه به زمانبندی که از سوی خانواده تعیین می شود در منزل حضور پیدا می کند و این موضوع یکی از مهمترین جنبه های استفاده از خدمات پرستاری در منزل است.

همچنین نکته ای که شاید مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد و از نگرانی بیشتر مشتریان ما کم کند این است که اگر شما در حال استفاده از خدمات سالمند در منزل یا حتی خدمات کودک در منزل هستد و فرد سالمند یا کودک بیمار شود ، دیگر نگران بیماری وی نباشید.حالا چرا؟؟

ااگر شما در حال استفاده از خدماتی که گفته شد باشید و فرد مورد نظر بیمار شود ، علاوه بر اینکه پرستاران مجموعه ما تمامی راه و روش های درمان انواع بیماری ها را میدانند و میتوانند بیمار شما را درمان کنند ، ما خدمات ویزیت پزشک و یا در صورت نیاز اعزام آمبولانس به منزل را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد.

چه بیمارانی نیاز به خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل دارند؟

خدمات-پرستاری-از-بیمار-در-منزل

 1. پرستاری و مراقبت از بیماران ICU
 2. پرستاری و مراقبت از بیماران CCU
 3. پرستاری و مراقبت از بیماران CVA
 4. پرستاری و مراقبت از بیماران CP
 5. پرستاری و مراقبت از بیماران MS و ALS
 6. پرستاری و مراقبت از بیماران جراحی شده
 7. پرستاری و مراقبت از بیماران در بستر و …..
 8. پرستاری و مراقبت از بیماران سرطانی
 9. پرستاری و مراقبت از بیماران قلبی
 10. پرستاری و مراقبت از بیماران اعصاب و روان
 11. پرستاری و مراقبت از بیماران پارکینسون ،آلزایمر
 12. و …

حالا چرا بهتر است بیماران از خدمات پرستاری از بیمار در منزل استفاده کنند؟

همانطور که میدانید امروزه بیماری های زیادی بوجود آمده اند و هر فدر هم که دچار بیماری میشود به بیمارستان میرود و در صورت نیاز در بیمارستان بستری میشود.

اما این کار اشتباه است زیرا بیمارستان ها مکان هایی هستند پر از ویروس و بیماری هایی که ممکن است انتقال پیدا کنند و همین مورد باعث ایجاد استرس و نگرانی در خانواده هایی میشود که بیمارشان در بیمارستان بستری شده است.

در نتیجه بهترین راه برای درمان بیماران و دیگر خدمات درمانی برای بیمار ، استخدام یک پرستار بیمار در منزل توسط مراکز درمانی معتبر است تا تمامی خدمات درمان و مراقبت از بیمار در منزل را انجام دهد.

از دیگر دلایلی که نشان میدهد خدمات پرستاری از سالمند در منزل بهتر است ، به صرفه بودن هم از نظر هزینه و هم از نظر وقت برای دیگر افراد خانواده است.درصورتی که مراقبت از بیمار در خانه، منع پزشکی نداشته باشد، می­توان با استخدام مراقب و یا پرستار بیمار در منزل در بسیاری از هزینه های درمانی صرفه جویی کرد.

از دیگر دلایل این موضوع میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • بهبودی سریع بیمار و جلوگیری از عفونت
 • مقرون به صرفه بودن خدمات پرستاری در منزل
 • حمایت خانوادگی
 • شخصی سازی خدمات
 • حمایت برای انجام فعالیت های روزمره زندگی
 • مدیریت مصرف دارو
 • همراهی و همدلی

بنا بر همین دلایلی که گفته شد ما انواع خدمات درمانی و مراقبتی مثل بخیه زخم در منزل ، سوند ادرار در منزل و سوند معده در منزل و همچنین خدمات انمای تخلیه ای در منزل را برای تمامی عزیزانی که نیاز دارند با بهترین تجهیزات و پرستاران ارائه میدهیم.

تمامی خدماتی که پرستار بیمار در منزل موسسه رازی ارائه میدهد

پرستار-بیمار-در-منزل

 1. تنظیم برنامه مراقبتی روزانه 
 2. نظارت بر وضعیت بهداشت فردی بیمار
 3. نظارت بر تغذیه بیمار و انجام توصیه های تغذیه ای با توجه به نوع بیماری
 4. انجام انواع تزریقات
 5. انجام تغذیه با گاواژ یا تغذیه وریدی
 6. مراقبت از سوند بیمار و انجام سونداژ
 7. مراقبت از زخم و بخیه بیمار
 8. مراقبت از زخم های دیابتی و زخم بستر و مراقبت از زخم بستر
 9. نظارت بر مصرف منظم دارو توسط پزشک
 10. توجه به عوارض دارویی بیمار
 11. مراقبت از درن 
 12. تغییر پوزیشن دادن به بیمار برای جلوگیری از زخم دیابت
 13. کمک به حرکت و جابجایی بیمار و آموزش های لازم جهت چگونگی شروع حرکت و استفاده از عضلات 
 14. مدیریت درد بیمار
 15. توجه به بهداشت روان بیمار
 16. ارائه توصیه های لازم در جهت انجام اصلاحات مربوط به محیط فیزیکی بیمار
 17. و …

اصلی ترین وظایفی که پرستار بیمار در منزل انجام میدهد

استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی

یکی از کارهایی که انجام آن در زمان بیماری به دلیل کمبود بنیه و یا گاها مشکلات حرکتی برای بیماران بسیار مشکل است، استحمام و انجام امور مربوط به نظافت شخصی، رفتن به توالت و یا مرتب کردن و سلمانی موها می‌باشد. بعضی از بیماران به دلیل مشکلاتی همچون بی اختیاری در ادرار و … نیاز به پوشک شدن دارند، که این مورد نیز در حیطه وظایف پرستار بیمار می‌باشد.

مراقبت و نگهداری از بیمار

مراقبت و نگهداری از بیمار ، برقراری یک ارتباط دوستانه و صمیمی با بیمار یکی از مهمترین وظایف پرستاران بیمار می‌باشد. این موضوع باعث می‌شود تا عزیزان شما  احساس آرامش و اعتماد بیشتری داشته باشند و این باعث تسریع در روند بهبود بیماری خواهد شد.

انجام پانسمان و تزریقات و فیزوتراپی در منزل

یکی از وظایفی که پرستار بیمار با توجه به تخصص خود به عهده دارد، انجام تزریقات  و همچنین شستشوی زخم، تعویض بانداژ و پانسمان بیمار و یا انجام فیزیوتراپی در منزل است. بیمارانی که در دوران نقاهت پس از جراحی هستند و یا افرادی که دچار زخم بستر شده‌اند، همگی نیازمند این قبیل مراقبت ها و خدمات می‌باشند.

رسیدگی به وضعیت درمانی بیمار در منزل

پرستار بیمار طبق زمانبندی مشخص شده توسط پزشک معالج دارو را به بیمار یادآوری می‌کند و وظیفه دارو دادن به وی را برعهده خواهد داشت. علاوه بر این پرستار موظف است در صورت نیاز بصورت روزانه و هفتگی فشار خون و یا میزان قند خون وی را اندازه‌گیری نماید. پرستار با توجه به درخواست پزشک می‌تواند گزارشات دوره‌ای از وضعیت بیمار برای وی تهیه و ارسال نماید.

یک پرستار بیمار عالی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

پرستاری-از-بیمار-در-منزل

برای اینکه یک پرستار بیمار فوق العاده و عالی استخدام کنید اول از همه باید به مراکز درمانی و مراقبتی معتبر مراجعه کنید و بعد از آن پرستاری که استخدام میکنید باید یک سری ویژگی هایی داشته باشد که به روند بهبود کمک کند.

یک پرستار خوب باید شرایط و مشکلات بیمار را درک کند و رابطه ای صمیمانه با بیمار بر قرار کند زیرا دادن وحیه به بیمار یک نکته بسیار مهم است.

در زمان مناسب وضعیت بیمار را ارزیابی کند و به سرعت عکس العمل مناسب نشان دهد. با توجه به اینکه سلامتی یک فرد درمیان است تمام توجه خود را به بیمار معطوف کند. از صحبت کردن با موبایل و خوابیدن در ساعات کاری حتی اگر بیمار خواب باشد، اجتناب کند.

در زمان مشخص و مقرر در محل کار حضور یابد و در زمان مشخص بیمار را ترک کند. پرستار همچنین باید منعطف باشد و امادگی لازم را برای شرایط ناگهانی و غیرمنتظره داشته باشد.

موارد زیر نیز از ویژگی های یک پرستار حرفه ای هستند :

 1. پرستار بیمار باید دارای مهارت برقراری ارتباط موثر باشد.
 2. توانایی ارزیابی و تنظیم تجهیزات پزشکی را داشته باشد.
 3. انعطاف پذیر باشد.
 4. دارای تفکر انتقادی باشد.
 5. از سرعت در تصمیم گیری بالایی برخوردار باشد.
 6. اعتماد به نفس بالایی داشته باشد.

استفاده از خدمات پرستاری از بیمار در منزل چه مزیت هایی برای خود بیمار و خانواده بیمار دارد؟

 • با ترخیص بیمار از بیمارستان، یک تخت آزاد شده و در اختیار بیمارانی که نیاز بیشتری به مراقبت در بیمارستان دارند قرار می گیرد.
 • بیمار وقتی در خانه خود تحت مراقبت قرار میگیرد، با سرعت بیشتری بهبود می یابد و کیفیت زندگی نیز در او بالاتر خواهد بود.
 • با بستری شدن فرد در بیمارستان اطرافیان نیز به عنوان همراه بیمار درگیر مراقبت از بیمار خواهند بود و زمان وهزینه زیادی را برای رفت و امد متحمل خواهند شد. اما حضور پرستار در منزل تمامی این مشکلات را برطرف خواهد کرد.
 • هزینه هر شب مراقبت از بیمار در بیمارستان به مراتب بیشتر از استخدام پرستار در منزل است.
 • فضای بیمارستان در بسیاری از بیماران باعث استرس و احساس ناخوشایندی است. اما محیط خانه برای بیمار سرشار از آرامش است.
 • به طور کلی استفاده از خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل برای بیماران روند بهبودی را تسریع بخشیده و کیفیت زندگی را در خانواده افزایش می دهد.
 • خدمات پرستاری در منزل به دلیل اینکه متناسب با شرایط یک بیمار برنامه ریزی می شود از کیفیت و دقت بالاتری برخوردار است.

استخدام پرستار بیمار در منزل

خانواده ها برای استخدام پرستار باید به مراکز ارائه دهنده خدمات پرستاری و مراقبتی معتبر و دارای مجوز مراجعه کنند تا در صورت ایجاد مشکل ، شرکتی جوابگوی خانواده بیمار باشد.

در مراکز معتبر ، پرستارانی آموزش دیده و با تجربه معرفی میشوند که هم از نظر اخلاق و رفتار و هم از نظر پرستاری و مراقبت از بیمار در سطح عالی قرار دارند.

برای استخدام پرستار بیمار باید به نکات مثل تجربه کاری مشابه پرستار، برخورد پرستار با بیمار، قابل اعتماد بودن پرستار،  الویت دادن نیازهای بیمار در هر شرایطی، آمادگی پرستار برای موقعیت های اضطراری، منعطف بودن پرستار توجه کرد.

مراقبت و نگهداری از بیماران آلزایمری

مراقبت از بیماران مبتلا به آلزایمر امری مشکل است و نیاز به سعی و تلاش برای برگرداندن استقلال بیمار دارد . مسئولیت مراقبت از بیمار نیز در کنار آن مطرح است. 

مراقبان و پرستاران می توانند روال روزمره را ادامه دهند و از ایجاد تغییر بپرهیزند تا بیمار احساس راحتی کند.

کمک به فعال نگه داشتن فرد بیمار در ساعاتی از شبانه روز که فرد بازدهی بیشتری دارد مثل گوش دادن به موسیقی.

بیماری آلزایمر به صورت قابل توجهی در ایجاد ارتباط فرد با دیگران تاثیر می گذارد، ارتقاء ارتباط به صورت مکرر می تواند به فرد برای شرکت در مناسبت ها و موقعیت ها کمک کند و ایجاد فرصت کند.

تغذیه مناسب در افراد مبتلا به آلزایمر حیاتی است و مراقبان و پرستاران باید اطمینان حاصل کنند که فرد به اندازه کافی و مورد نیازش، غذای مغذی مصرف می کند.

مراقبت از بیماران سکته مغزی

مراقبت از بیماران سکته مغزی در منزل نیازمند آگاهی و توجه بیشتر است و پرستار باید با توجه بیشتر وضعیت بیمار را به طور منظم و مکرر کنترل و بررسی نماید و هم چنین اصول مراقبتی را در صورت بروز مشکل به کار ببندد. 

این بیماری ممکن است یه صورت کوتاه مدت یا بلند مدت برای بیماران مشکل آفرین باشد بنابراین علم پرستار از این اتفاقات و روش های مقابله با آن ها بسیار ضروری و لازم است.

داروهای تجویزی برای این بیماران می تواند عوارضی را بدنبال داشته باشد. صدمات مغزی، عوارض سکته مغزی و درمان آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

مراقبت از سالمند ویلچری در منزل

افراد مسن با افزایش سن دچار بیماری هایی از قبیل سکته مغزی، آرتروز و ... می شوند و در نتیجه توانایی جابجایی و تحرک خود را از دست می دهند بنابراین بسیاری از سالمندان از ویلچر یا صندلی چرخدار برای جابجایی استفاده می کنند. 

مرکز رازی آماده ارائه خدمات به سالمندان ویلچری در منزل با بهترین کادر پزشکی و پرستاری می باشد تا بدین وسیله انگیزه و امید به زندگی را در بین این قشر از جامعه زنده کند.

خدمات پرستاری بیمار ناتوان حرکتی در منزل

با توجه به افزایش تعداد مصدومیت های حرکتی ناشی از تصادفات و هم چنین ناتوانی هایی که پس از سکته برای بیماران سکته ای ایجاد می شود و مشکلاتی در زمینه تحرک و انجام کارهای روزانه این افراد ایجاد می کند، قصد کردیم تا با ارائه خدماتی از قبیل اعزام پرستار بیمار به منزل، خدمات پرستاری و توان بخشی بیماران ناتوان حرکتی را به بهترین نحو به شما عزیزان ارائه دهیم.

پرستاری از بیماران ریوی در منزل

بیماری ریوی از جمله بیماری هایی است که تقریبا غیر قابل درمان است و حالت هایی مثل خستگی و بیحالی سبب می شود که روند زندگی این عزیزان به کندی پیش رود.

مراقبت از بیمار ریوی نیازمند تخصص است و با علم و دانشی که پرستاران حرفه ای ما در این زمینه دارند، آماده مراقبت از بیماران ریوی در منزل هستند.

پرستاری از بیماران ALS در منزل

مراقبت و توجه در مورد بیماران مبتلا به بیماری ALS  نقش پررنگی دارد و باتوجه به عدم توانایی اعضای خانواده و نبود وقت کافی در رسیدگی به بیمار، ارائه خدمات پرستار در منزل از موضوعات مهم و اساسی است.

حمایت‌ها و پشتیبانی‌های روحیه بخش به فرد مبتلا به این بیماری بسیار ضروری می باشد. مطمئنا بخش عمده چنین حمایت‌هایی از جانب خانواده و دوستان بیمار خواهد بود، اما مشاوران خبره هم می‌توانند کمک‌های شایانی به بیمار بکنند یا حتی راهنمایی‌های سودمندی به نزدیکان و اطرافیان او ارائه دهند.

پرستاری از بیمار MS در منزل

بیماری MS یک بیماری است که دستگاه ایمنی بدن خودش به سلول های عصبی بدن حمله می کند و بافت های اطراف عصب را تخریب می کند. این تخریب باعث می شود که انتقال پیام در رشته های عصبی صورت نگیرد و یا به کندی صورت گیرد . مراقبت از بیمار مبتلا به ام اس بسیار قابل توجه است. این بیماری به صورت پیش رونده هر روز تغییر جدیدی در بیمار ایجاد می کند و در افراد مختلف متفاوت است. به همین دلیل نیاز های مراقبتی این بیماران همه روزه در حال تغییر است.

بسیاری از خانواده ها هستند که از بیماری ام اس رنج می برند و افرادی که به این بیماری دچار هستند نمی توانند و یا به سختی می توانند کارهای خود را انجام دهند. درنتیجه نیاز به یک پرستار در منزل  و همراه برای مراقبت از خودشان دارند . موسسه پرستاری رازی که یک موسسه پرستاری در منزل می باشد می تواند برای این دسته از خانواده ها ، پرستاری که تخصص مراقبت از بیماران ام اس را دارند ، اعزام نماید .

در صورت نیاز به پرستار بیمار ام اس می توانید با موسسه تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما بهترین پرستاران متخصص ام اس را برای شما عزیزان اعزام نمایند.

پرستار شبانه روزی بیمار در منزل

پرستار شبانه روزی بیمار فردی متخصص در زمینه پرستاری و مراقبت از بیمار است که به دلایل مختلف و به درخواست بیمار در منزل حضور پیدا کرده و از بیمار مراقبت می کند.

پرستار بیمار به صورت مداوم وضعیت سلامتی بیمار را ارزیابی می کند و در صورت لزوم مداخلات مناسب را انجام می دهد.

پرستار بیمار در منزل فعالیت های مراقبتی خود را با توجه به توصیه پزشک انجام می دهد و موظف است هرگونه تغییر در وضعیت بیمار را به پزشک اطلاع دهد.

پرستار بیمار در منزل علاوه بر ارائه خدمات پرستاری به خانواده نیز در بالارفتن کیفیت زندگی از طریق کاهش استرس ناشی از مراقبت کمک می کند.

پرستار خصوصی در منزل

افرادی که به صورت شبانه روزی یا ساعتی در منزل مشغول امور مراقبتی و پرستاری هستند، پرستار خصوصی در منزل نامیده می شوند.

مسائلی از قبیل کمبود وقت و درگیری ها و دغدغه های روزمره سبب شده افراد شرایط و توانایی رسیدگی به عزیزان خود را نداشته باشند و این امر دغدغه هایی در ذهن افراد ایجاد می کند.

استخدام پرستار خصوصی در منزل برای شما این امکان را فراهم می کند تا با خیالی آسوده به کارهای روزمره خود بپردازید.

پرستار بیمار تشنجی

تخلیه بار الکتریکی به صورت ناگهانی و یک باره سلول های مغز را تشنج می گویند.

تشنج در واقع ترکیبی از فعالیت های حسی، حرکتی و روانی مغز می باشد و حالت آن بسته به اینکه از کدام قسمت مغز نشات گرفته، متفاوت است.

پرستار بیمار تشنجی در صورتی که بیمار در حال افتادن است به او کمک کنید تا بدون خطر و با شدت کم به زمین بیفتد.

پرستار بیمار روانی

بیماری روانی بیماری است که بر نوع رفتار و تفکر فرد تاثیر می گذارد و سبب ایجاد اختلالات و مشکلاتی می گردد.

از مهم ترین علل ایجاد این بیماری می توان به اضطراب و تاثیرات ژنتیکی اشاره کرد.

یکی از وظایف پرستار بیمار روانی تشویق بیمار برای شرکت در درمانهایی مانند بازی در نقش ، هنر ، نمایش و بحث می باشد.

پرستار بیمار سرطانی

بیماران مبتلا به سرطان نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند. سرطان بر کیفیت زندگی افراد تاثیر مستقیم دارد و مشکلات روحی و جسمی برای فرد ایجاد می کند.

حضور پرستار بیمار در منزل  به فرد کمک می کند تا علاوه بر مشکلات جسمی با مشکلات روحی ناشی از بیماری سرطان از قبیل استرس و افسردگی نیز مقابله کند. 

پرستار بیمار سرطانی در منزل شخصی است که مهارت و تجربه کافی برای مراقبت از این بیماران را دارد و در شرایط حساس و بحرانی بهترین تصمیم را می گیرد.

بیماری عفونی و پرستاری از آن

میکروب های خاصی از قبیل باکتری ها ، ویروس ها ، قارچ ها و انگل ها سبب ایجاد بیماری های عفونی در افراد می شوند.

بیماری عفونی ممکن است قبل از اینکه علائم و نشانه های آن بروز پیدا کند، از فردی به فرد دیگر گسترش یابد.

این بیماری در بین افراد متفاوت است و ممکن است برخی از این بیماری عبور کنند و یا اینکه بدون داشستن علائم بیماری ادامه دهند.

پرستار بیمار فشار خون

فشار خون میزان نیرو در رگ های فرد است. افزایش فشار خون یک بیماری است و در بیشتر موارد بدون علائم می باشد و در مواردی خطرناک و کشنده است.

اگر نیروي جریان خون بالا باشد، بافتی که دیواره رگ را ساخته است خارج از محدوده سلامتی آن کشیده می شود و این مشکلاتی را به روش هاي مختلف ایجاد می کند.

ممکن است فرد دارای فشار خون به نگهداری و مراقبت در منزل نیازمند باشد. مرکز رازی ارائه دهنده خدمات پرستاری بیمار فشار خون در منزل جهت بهبودی حال شما می باشد.

پرستار بیمار لوسمی

بیماری لوسمی تکثیر غیر طبیعی گلبول های سفید در خون است. این سلول ها در مغز استخوان و هم چنین بافت های لنفاوی تجمع پیدا می کنند و در نتیجه سبب نقص عملکرد و بروز عفونت و خون ریزی می شوند.

پرستار بیمار لوسمی را تشویق کند که با توجه به شغل و توانایی هایش ، فعالیت هایش را نیز ادامه دهد و ضرورت حفظ فعالیت در حد تحمل برای جلوگیری از افسردگی و تضعیف جسمی را نیز به بیمار خاطرنشان کند.

پرستار کودک معلول

عنوان پرستار کودک معلول ذهنی و جسمی یکی از مشکل ترین تخصص های پرستاری است چرا که پرستاران باید علاوه بر داشتن روحیه قوی، از لحاظ جسمی نیز قدرتمند باشند.

پرستار این گروه ویژه لازم است مشمول رنج سنی مشخصی باشند زیرا کار با این کودکان مستلزم تلاش بسیاری است. کودکان معلول نمی توانند مانند یک شخص عادی زندگی کنند و در زندگی روزمره خود دچار مشکلات می باشند و برای همراهی با آنان باید بسیار بردبار بود.

قیمت استخدام و استفاده از خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل چقدر است؟

سوالات مهمی هستند که برای استفاده از خدمات در منزل به ذهن میرسند مانند قیمت پرستار بیمار در منزل چقدر است؟ چگونه این قیمت تعیین میشود؟ و یا چه مواردی روی این قیمت ها تاثیر گذار هستند؟

نرخ اصلی خدمات نگهداری از بیمار در منزل توسط نظام پرستاری و وزارت بهداشت مشخص میشود اما شرایط و خدماتی که افراد قصد استفاده از آنها را دارند هم تاثیر زیادی روی این قیمت دارد و باعث تغییر قیمت و هزینه میشود.

در حقیقت کارشناس پرستاری که خود دارای مدرک پرستاری است؛ هزینه مراقبت از بیمار در منزل یا بیمارستان را بر اساس درخواست مشتری و نرخ اتحادیه محاسبه می‌کند. باتوجه به نوع درخواست مشتری، دستمزد پرستار به صورت ساعتی، روزمزد یا به صورت ماهیانه و ثابت تعیین می‌شود.

اما با این حال استفاده از خدمات درمانی و مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل به صرفه تر از روش های درمانی ئیگر است.

برای دریافت اطلاعات با ما تماس بگیرید.