X

فیزیوتراپی در منزل کرج با قیمت مناسب

02632711000 تلفن تماس
فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل این امکان را برای افراد فراهم می‌کند تا در محیط آرام و راحت منزل خود جلسات درمانی خود را گذرانده و بتوانند پس از درمان به استراحت و برنامه زندگی خود بپردازند.

مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

مهرآوران رازی ارائه دهنده خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل کرج

فیزیوتراپی یکی از روش‌های درمانی مناسب، برای افرادی است که با آسیب‌های جدی و درد‌های شدید دست و پنجه نرم می‌کنند. به همین دلیل ما در مجموعه مهرآوران رازی این شرایط را فراهم نموده‌ایم تا افراد بتوانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل کرج بهره‌مند شوند. این مجموعه دارای کادری آزموده و حرفه ای می باشد که به بهترین شکل این خدمات را در منزل به بیماران ارائه می دهد. در ادامه این مطلب با انواع خدمات فیزیوتراپی در منزل، مزایا فیزیوتراپی در منزل و انواع روش‌های فیزیوتراپی آشنا می شوید.

فیزیوتراپی در خانه

نحوه ثبت درخواست فیزیوتراپی در منزل

به منظور ثبت درخواست خود برای انجام فیزیوتراپی در منزل در ابتدا باید با مجموعه مهرآوران رازی تماس حاصل نمایید و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان این مجموعه درخواست شما را ثبت کرده و یک تاریخ و ساعت مشخصی برای رسیدگی و ارائه خدمات به شما اعلام می کند. در ادامه نیاز است شما هزینه خدمات فیزیوتراپی در منزل را مطابق تعرفه مشخص پرداخت نمایید تا پرستار در منزل شما حاضر شود.

مناطق تحت پوشش خدمات فیزیوتراپی در منزل در شهر کرج

به منظور دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل کرج می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید و درخواست خود را ثبت کنید. مجموعه مهرآوران رازی به تمام مناطق کرج که شامل عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، چهارراه طالقانی، فردیس، کرج نو، باغستان، مهرشهر و... می شود، خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه می نماید.

انواع خدمات فیزیوتراپی در منزل

شما می توانید از مجموعه مهرآوران رازی هر نوع خدماتی در زمینه فیزیوتراپی و توان بخشی دریافت نمایید. در ادامه به بررسی فیزیوتراپی هر ناحیه از بدن و فواید آن اشاره شده است.

فیزیوتراپی گردن در منزل

با استفاده نادرست از گوشی و لپ‌تاپ به گردن فشار زیادی وارد می شود که خم کردن بیش از حد گردن به سمت پایین باعث اعمال فشاری خارج از حد توان گردن می‌شود. فیزیوتراپیست‌های این مجموعه با ارائه خدمات فیزیوتراپی گردن در منزل، با استفاده از تمرینات و اصلاح حرکات مختلف تلاش می کنند تا چنین آسیب‌هایی را برای گردن از بین ببرند. رفع مشکلات گردن می تواند در زیبایی افراد نیز تاثیر بسیاری داشته باشد.

فیزیوتراپی کمر در منزل

کمر و ستون فقرات افراد می تواند به درد‌های حاد یا مزمن، سوزن سوزن‌شدن‌، وجود نقاط دردناک حاد و... دچار شود که فیزیوتراپیست‌های ما در این زمینه می‌توانند کمک بسیاری کنند. فیزیوتراپی کمر در منزل باعث بهبود و درمان شده و با استفاده از روش های درمانی مختلف مانند ورزش‌درمانی، درمان‌های دستی، تحریک الکتریکی اعصاب، طب سوزنی و ... می توان مشکلات این ناحیه را به طور کلی برطرف کرد.

فیزیوتراپی دست در منزل

ممکن است دست‌ها در معرض آسیب‌ها و دردهای مختلفی مانند انواع شکستگی‌ها، ترک استخوان، پارگی تاندون و... قرار گیرند. فیزیوتراپی دست‌ها شامل تمرینات تحرکی و تمرینات قدرتی با هدف تقویت عضلات دست می‌شود. با انجام این تمرینات دست ها بسیار قدرتمند می شوند و کمتر دچار آسیب خواهند شد.

فیزیوتراپی زانو در منزل

بسیاری از فعالیت‌ها مانند راه رفتن، خم کردن پا، بالا رفتن از پله و... به زانو فشار وارد می کند که در صورت اعمال فشار نادرست و زیاد، زانو دچار آرتروز و تخریب مفصل زانو، آسیب رباط‌ها و مینیسک‌های زانو، شکستگی‌ها و.. می شود. فیزیوتراپی زانو در منزل برای چنین آسیب‌هایی بسیار مفید است و با استفاده از روش های درمانی مختلف مثل طب سوزنی در کنار فیزیوتراپی می توان تا حدود بسیاری از مشکلات زانو را برطرف کرد.

فیزیوتراپی لگن در منزل

برای برطرف کردن مشکلات عضلات کف لگن که باعث ایجاد مشکل در دفع ادرار و مدفوع می‌شود، عضلات کف لگن را باید به کمک ورزش و فیزیوتراپی قوی کرد. فیزیوتراپیست با معاینه بررسی شرایط بیمار از روش‌های مختلفی برای درمان و تقویت عضلات لگن استفاده می‌کند.

فیزیوتراپی پا در منزل

تحرک کافی و ورزش از بروز بسیاری از مشکلات پا جلوگیری می‌کند. در صورت بروز مشکلات مختلف در عضلات پا که می تواند باعث ایجاد ام اس و پارکینسون شود، می‌توانید از خدمات فیزیوتراپی پا در منزل استفاده کنید.

فیزیوتراپی صورت در منزل

فیزیوتراپی صورت در منزل به منظور بهبود عملکرد ماهیچه‌های صورت انجام ‌شده و افرادی که در اثر سکته ماهیچه‌های صورتشان کارایی خود را از دست ‌می‌دهند، می توانند با کمک فیزیوتراپی در منزل روند بهبود خود را سرعت ببخشند.

فیزیوتراپی آرنج در منزل

آرنج مفصلی است که در آن سه استخوان فوقانی بازو، زند زیرین و زند زبرین به یکدیگر متصل شده اند. در انتهای هر استخوان غضروف وجود دارد که به آن‌ها کمک می‌کند تا بهتر حرکت کرده و ضربات را جذب کنند. اگر برای هر یک این قسمت‌ها اتفاقی بیفتد، در آرنج درد بسیاری ایجاد می شود که در این شرایط فیزیوتراپی آرنج می تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

فیزیوتراپی کتف در منزل

کتف بخشی از شانه محسوب می‌شود که در صورت بروز مشکل و درد در این ناحیه می توان از فیزیوتراپی شانه و کتف در منزل استفاده کرد. با تمرین و حرکات درمانی فیزیوتراپیست در منزل به سرعت درد این ناحیه بهبود پیدا می کند.

فیزیوتراپی فک در منزل

در فیزیوتراپی فک تمرکز بر روی اختلالات گیجگاهی فکی، آرامش، کشش و آزادسازی عضلات سفت و بافت اسکار می باشد. برای دریافت خدمات فیزیوتراپی فک در منزل با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

خدمات فیزیوتراپی در منزل برای بیماری های خاص

خدمات فیزیوتراپی در منزل برای بیماری های خاص مانند ام اس، پارکینسون و... توسط مجموعه مهرآوران رازی ارائه می شود. همچنین به منظور درمان دیسک کمر و گردن، آسیب های مفصلی، پوکی استخوان و آسیب های عصبی می توان از انواع مختلف فیزیوتراپی در منزل استفاده کرد.
انجام فیزیوتراپی در درمان برخی بیماری ها نیاز به تجهیزات خاصی دارد که ممکن است در منزل انجام نشود اما بسیاری از مشکلات بیش از نیاز به تجهیزات تخصصی، نیاز به انجام صحیح حرکات فیزیوتراپی توسط فیزیوتراپیست دارد. این مجموعه دارای کادر متبحر و با تجربه در این زمینه می باشد.

خدمات-فیزیوتراپی

خدمات فیزیوتراپی در منزل برای سالمندان

انجام فیزیوتراپی سالمندان در منزل خطرات استشمام هوای ناسالم، نشستن در سالن‌های انتظار و در معرض شلوغی و سر و صدای زیاد مراکز درمانی قرار گرفتن را کاهش می دهد و سالمندان عزیز به راحتی در منزل بدون اذیت شدن و در آرامش کامل می توانند توسط فیزیوتراپیست از خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره مند شوند. با توجه به مشکل و ضعف عضلانی سالمند حرکات لازم توسط فیزیوتراپیست مشخص و انجام می شود که به مرور با انجام آن می توان بهبودی لازم را در سالمندان ایجاد کرد.

فیزیوتراپی در منزل پس از سکته مغزی

فیزیوتراپی در منزل برای بیمارانی که در اثر سکته مغزی دیگر توانایی حرکت و انجام کارهای روزمره خود را ندارند، قابل اجرا و انجام می باشد. فردی که دچار سکته مغزی می شود، سلول‌های جدیدی در مغز وی رشد نمی‌کند و بنابراین سلول جدیدی برای جایگزینی سلول‌های قدیمی وجود ندارند. برای اینکه مغز بتواند توانایی خود را برای تولید سلول‌های مغزی جدید به دست آورد، باید از فیزیوتراپی استفاده کرد تا با ارائه‌ی تمرینات ویژه، به تولید سلول‌های جدید مغزی کمک بسیاری شود.

تجهیزات فیزیوتراپی در منزل مجموعه مهرآوران رازی

مجموعه مهرآوران رازی از جدیدترین تجهیزات و روش های نوین فیزیوتراپی مانند الکتروتراپی، لیزر درمانی، مگنت تراپی، اولتراسوند، طب سوزنی خشک، منوال تراپی، تمرین درمانی و ماساژ درمانی برای درمان و توانبخشی بیماران استفاده می کند. این مجموعه تمامی تجهیزات مورد نیاز را برای درمان در منزل بیمار انتقال می دهد و آسایش و راحتی را برای بیمار فراهم می نماید.

مزایای فیزیوتراپی در منزل برای بیمار

 • جلوگیری از اتلاف وقت در مراکز درمانی و در ترافیک مسیر رفت و آمد
 • احساس امنیت و آرامش در منزل و انجام دادن تمرینات در محیطی آرام بدون عجله
 • اذیت نشدن افراد کم‌توان و ناتوان برای جابجایی
 • کاهش احتمال بروز بیماری‌های مختلف عفونی
 • حضور افراد و اعضا خانواده در کنار بیمار
 • حضور فیزیوتراپیست در کنار بیمار و رصد وضعیت او
 • کاهش خطرات و تاثیرات آلودگی هوا بر روی بیماران و سالمندان

انواع روش‌های فیزیوتراپی در منزل

به طور کلی فیزیوتراپی به 4 روش مختلف انجام می‌شود که فیزیوتراپی در منزل نیز شامل تمام این روش‌ها می‌شود. در ادامه روش‌ها به صورت مختصر توضیح داده می‌شوند.

روش لیزر پرتوان در فیزیوتراپی

از لیزر پرتوان در فیزیوتراپی برای ترمیم بافت‌هایی که دچار آسیب‌های عمیق شدند مانند آسیب‌های مفصلی، رباط، تاندون، غضروف و … استفاده می‌شود. این روش اثربخشی بالایی دارد و به تعداد جلسات درمانی کمتری نیازمند است.

روش تحریک الکتریکی در فیزیوتراپی

در این روش از جریان الکتریکی برای از بین بردن درد و اسپاسم عضلانی و ترمیم فیبرهای عضلانی برای پیشگیری از تحلیل عضلات استفاده می‌شود.

روش طب سوزنی در فیزیوتراپی

به طب سوزنی الکتریکی در فیزیوتراپی الکترواکوپانچر نیز گفته می‌شود که برای درمان مشکلاتی مانند فلج عضله، اسپاسم عضلانی، دردهای مزمن، آسیب‌های ورزشی، آرتروز، گردش خون ضعیف و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش اولتراسوند در فیزیوتراپی

در این روش یک قسمت کوچک از بدن انتخاب شده و به مدت 5 تا 10 دقیقه در معرض امواج اولتراسوند قرار می‌گیرد. از این روش برای رفع اسکار جراحی، کاهش التهاب، سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن، افزایش میزان جذب دارو از طریق پوست و… استفاده می‌شود.

مواردی که نیاز به فیزیوتراپی در منزل دارند.

 • مشکلات ارتوپدی مانند شکستگی
 • ضعف جسمانی شدید
 • مشکلات تنفسی
 • نیاز به فیزیوتراپی قبل یا بعد از زایمان
 • سکته مغزی و فلج شدن بدن
 • تقویت عضلات قبل و بعد از جراحی
 • عوارض شیمی درمانی و سرطان
 • عدم تعادل و ضعف حرکتی
 • گردن درد و کمردرد شدید

چرا مجموعه مهرآوران رازی را برای انجام فیزیوتراپی در منزل در کرج انتخاب کنید؟

مجموعه مهرآوران رازی با داشتن چندین سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه خدمات پزشکی و پرستاری و داشتن کادر درمانی متخصص و مجرب، بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به شما همشهریان عزیز ارائه می‌دهد. فیزیوتراپی در منزل کرج نیز یکی از خدماتی است که در این مجموعه ارائه می‌شود. شما می‌توانید در هر نقطه از شهر کرج که قرار دارید، برای اطلاع از شرایط و هزینه فیزیوتراپی در منزل این مجموعه با شماره‌های مندرج در سایت این مجموعه تماس بگیرید.

سخن پایانی

همانطور که گفتیم فیزیوتراپی برای درمان آسیب‌ها و بیماری‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل انجام فیزیوتراپی در منزل می‌تواند مشکلات رفت و آمد و اتلاف وقت را در افرادی که به فیزیوتراپی نیاز دارند رفع کند. مجموعه مهرآوران رازی برای همشهریان کرجی این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند از فیزیوتراپی در منزل در کرج با خاطری آسوده و بدون هرگونه مشکل در مراجعه به مراکز درمانی بهره‌مند شوند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید