ویزیت پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص در منزل شهر کرج

02632711000 تلفن تماس
ویزیت پزشک در منزل
خدمات ویزیت پزشک در منزل و اعزام پزشک عمومی ، متخصص و فوق تخصص به منازل همراه با تجهیزات و دارو های ضروری و پرستاران با تجربه
مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

وقتی فردی بیمار میشود دیگر توانایی و تمایل خروج از منزل برای هیچ کاری حتی رفتن به بیمارستان یا مطب پزشک را ندارد.خدمات ویزیت پزشک در منزل در شهر کرج مشکل رفت و آمد و خروج از خانه را هم برای بیمار و هم برای اطرافیان بیمار حل میکند.

دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی - پرستاری بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید. در گذشته خدماتی تحت عنوان ویزیت پزشک دور از ذهن بود اما امروزه مرکز درمانی رازی و سایر مراکز با خدمات پرستاری در منزل یا اعزام تیم پزشکی به منزل این خدمات را نیز ارائه میدهند تا بیماران با راحتی کامل در منزل خود تحت درمانم و مراقبت قرار گیرند.

خدمات ویزیت پزشک در منزل

مجموعه رازی در کرج علاوه بر ارائه خدمات پرستار سالمند در کرج و اعزام پرستار بیمار در منزل، خدمات اعزام پزشک به منزل را نیز ارائه میدهند.

مجموعه ما دارای انواع پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص است که دارای دانش و تجربه بالایی هستند و در صورت نیاز همراه با پرستاران مجرب به منازل اعزام می شوند.

اگر شما در صورت نیاز با ما برای خدمات پزشکی در منزل تماس بگیرید کارشناسان ما حال بیمار را میپرسند و تمامی موارد مورد نیاز را همراه با پزشک و پرستار به منزل اعزام میکنند.پزشک مربوطه با مراجعه به محل سکونت بیمار ، وی را به طور کامل معاینه نموده و شرح حال پزشکی جامع را اخذ می نماید .بر اساس اطلاعات به دست آمده برنامه درمانی بیمار طراحی می گردد و در اختیار بیمار و اعضاء خانواده قرار می گیرد.در طی روزهای آتی نیز فرآیند بهبودی بیمار مورد بررسی قرار می گیرد.  

پزشک مواردی مثل سطح هوشیاری، علائم حیاتی شامل فشار خون، نبض، درجه حرارت و تنفس را بررسی میکند و نسبت به شرایط بیمار در صورت نیاز خدمات نوار قلب در منزل ، آزمایش در منزل یا تزریقات در منزل را نیز تجویز میکند که این خدمات را نیز مجموعه ما با بالاترین کیفیت ارائه میدهد.

در واقع ما برای آسایش و راحتی شما عزیزان تمامی خدمات درمانی و مراقبتی را همراه با تجهیزات پیشرفته بیمارستانی را در منزل به شما ارائه میدهیم ; خدماتی همچون ارسال تجهیزات کامل پزشکی، نمونه گیری و ارسال نمونه آزمایش شما به یکی از دقیق ترین آزمایشگاها، تشخیص و تجویز دارو و غیره.

پس فقط بین ما و شما یک تماس فاصله است.

خدمات ویزیت پزشک عمومی و متخصص مجموعه رازی با اهتمام و کوشش مدیران و پزشکان مجموعه بیمارستان های رازی و با داشتن تجربه ای گرانبها در ارائه خدمات تشخیصی و درمانی با دیدگاه بلند مدت رفاه حداکثر، سرعت عمل و دقت در ارائه خدمات به بیماران و همراهان بیمار و هم چنین با استفاده از روش های نوین فناوری اطلاعات و سیستم های مجازی تشخیصی و درمانی شکل گرفته است؛ تا بتواند با بکارگیری این سیستم امکان خدمات رسانی گسترده تر را جهت رفاه بیماران فراهم سازد.

این مجموعه با تکیه بر دانش فنی در زمینه های ارائه خدمات نوین پزشکی و تشخیصی، سرعت عمل و دقت در درمان، موفقیت های بسیاری کسب نموده و به لطف خداوند در راستای نیل به هدف نهایی خود که همانا وفادار سازی مشتریان، بهبود شرایط تشخیص و درمان مبتنی بر اصول برند سازی می باشد، گام برداشته است.

هزینه ویزیت پزشک در منزل شهر کرج

اگر شما و یا فردی از خانوادتان مریض شود و یا مشکل جدی تری برایش پیش بیاید شما دو راه دارید : یا میتوانید به بیمارستان مراجعه کنید یا درخواست خدمات ویزیت پزشک در منزل را بدهید.

اگر قصد بردن بیمار به بیمارستان را داشته باشید مشکلات هزینه و هدر رفتن وقت خود را نیز دارید اما اگر درخواست اعزام پزشک در منزل را بدهید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده اید و از هر لحاظ برای بیمار و خانواده بیمار بهتر است.برای دریافت بهترین خدمات پزشک در منزل با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان درمان شوید.

ویزیت پزشک در منزل با مجموعه رازی کرج

اعزام-پزشک-به منزل

پزشک در منزل و دیگر خدمات پزشکی و مراقبتی در منزل اعم از پرستار کودک در منزل ، رادیولوژی در منزل و فیزیوتراپی در منزل از خدمات هستند که مجموعه رازی برای راحتی شما عزیزان در منزل خودتان ارائه میدهد.

امروزه خانواده ها و افراد ترجیح میدهند به جای خروج از خانه ، رفتن درون شلوغی و ترافیک و سر و صدا و انتظار کشیدن در صف بیمارستان یا مطب با حال و روز ناخوش ، از خدمات ویزیت پزشک در منزل برای درمان استفاده کنند.

حضور پزشک در منزل برای بیمار مزیت های زیادی به همراه دارد. پزشک با حضور در منزل بیمار با تشخیص و آغاز روند درمانی به سلامت بیمار کمک می کند. در صورت نیاز پزشک به کمک تیم مراقبتی و پرستاری و توانبخشی به درمان و بهبودی کامل بیمار کمک می کند.

ویزیت مداوم و منظم پزشک در منزل احتمال بستری شدن بیمار در بیمارستان را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد. همچنین در صورت نیاز پزشک بیمار را به سطوح بالاتر و به پزشکان فوق تخصصی ارجاع می دهد.

خدمات پزشک در منزل از جمله خدماتی است که مجموعه رازی در سالهای اخیر برای بالابردن کیفیت زندگی بیماران و خانواده آنها با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

همچنین حضور پزشک در منزل برای بررسی روند درمان بیماری، و اثر بخشی داروهای تجویز شده و همچنین شناسایی عوارض زودهنگام عوارض دارویی به بیمار و خانواده کمک بسیاری خواهد کرد.

در چه مواردی به پزشک  در منزل نیاز است؟

ویزیت-پزشک-در-منزل

بررسی بیمار عمومی

اگر بیماری در منزل دارید که نمی تواند به مراکز درمانی برود. همچنین اگر در خانه شرایط بهتری از نظر شما دارد. برای بیماریهایی مثل سرماخوردگی، فشار خون و قند خون و… از پزشک عمومی استفاده کنید.

مراقب ارتوپدی

بیماری که دچار شکستگی شده است. یا نمی تواند حرکت کند یا از آرتروز، درد مفاصل، و گرفتگی عضلات رنج می برد. این افراد مسلما برای رفت و آمد به بیمارستان و مراکز درمانی دچار مشکل هستند. مراقب ارتوپدی یا پزشک متخصص شکستگی می تواند در منزل به روند بهبود شخص کمک کند.

مراقب بیماران دیابتی

فرد مبتلا به بیماری دیابت نیاز به مراقبت دارد. زیرا باید قند خون و فشار خون نظارت شود. و حتما به صورت دوره ایی و چند ماه یکبار از پزشک متخصص مشاوره بگیرد. مراقب دیابتی یا پزشک در منزل خیلی خوب می تواند از طریق مشاوره و داروها، رژِیم غذایی خوبی را برای بیماران  پیشنهاد بدهند.

مراقبت بیماران قلبی

عموم بیماران قلبی باید تحت نظر پزشک باشند. این افراد پس از بستری شدن در بیمارستان پس از مدتی به منزل منتقل می شوند. در صورت رعایت نکردن  منظم مصرف داروها و همچنین نظارت بر عملکرد قلب بیمار ممکن است. خطراتی را به دنبال داشته باشد. پیشنهاد می شود .بیماران قلبی در منزل با نظارت مستقیم پزشک روند درمان را طی کرده تا به شرایط عادی برسند.

پزشک سالمندان

پزشک سالمند در منزل خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل برای سالمندان انجام می دهد.سالمندان نیاز به محبت رسیدگی و مراقبت دارند. در حرکت یا مصرف دارو ها و مواد غذایی دارند. که با انتخاب پزشک در منزل احساس رضایت بیشتری در کنار خانواده ها می کنند.

پزشک کودک

بعضی از کودکان از بیمارستان و مراکز خدمات درمانی می ترسند. بهترین راه حل برای ارتباط کودک با دارو و پزشک این است که از خدمات ویزیت پزشک برای کودکان در منزل استفاده شود. در کنار کمک به درمان او کودک در خانه احساس آرامش خیلی بیشتری دارد.

تزریق سرم

اگر نیاز به وصل کردن سرم یا تزریقات دارید. می توانید این کارها را به وسیله پزشک یا پرستار در منزل انجام دهید. با این کار از رفت آمد به مراکز درمانی و صرف وقت و هزینه اضافی جلوگیری کردهاست . و در محیط خانه کنار بیمار خود باشید.

مزایای استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل

 1. غربالگری وتشخیص زود هنگام بیماری ها

 2. کم کردن عوارض جانبی دارو درمانی

 3. بهینه سازی مهارت شناختی وعاطفی

 4. بهینه سازی استقلال عملکردی

 5. خدمات سالمندان و مراقبت از آنها در منزل

 6. کاهش بستری شدن وزمان بستری

 7. کاهش پذیرش در خانه سالمندان

 8. کاهش هزینه سلامت ومراقبت

 9. کاهش مرگ ومیر

 10. تعیین زمان ویزیت در منزل

 11. امکان ویزیت توسط متخصص طب سالمندی ودریافت خدمات توسط پرسنل ماهر در زمینه سالمندان.

 12. تشکیل پرونده جامع سلامت.

 13. امکان دریافت مشاوره پزشکی و بهداشتی در هفت روز هفته و بصورت شبانه روزی(حتی در ایام تعطیل).

 14. ویزیت ومعاینه دقیق وکامل بیمار به دور از ازدحام؛ در نظر گرفتن تمام جنبه های زندگی بیمارتوسط بهترین کادر درمانی، که به رضایت واحساس امنیت بیمار منجر می شود.

 15. دریافت تمام خدمات پزشکی مورد نیاز بیمار وحذف صف های طولانی انتظار.

 16. صرفه جویی در زمان وهزینه بیمار و اطرافیان ایشان.

 17. از آنجایی که مرکز در مان در منزل سالمندی امداد وابسته به جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد، از اعتبار بالایی برخوردار بوده و قابل مقایسه با سایر مراکز مشابه نمی باشد.

 18. ارزیابی خدمات ارائه شده به بیمار توسط تیم امداد و تلاش در جهت ارتقا خدمات.

 19. متناسب ومشخص بودن تعرفه خدمات.

 20. عدم نیاز به تعیین وقت قبلی.

 21. در دسترس بودن کلیه تخصص ها از جمله تخصص های قلب، ارتوپدی ، روانپزشکی، داخلی، نفرولوژی و...

دیگر خدماتی که مجموعه رازی همراه با ویزیت پزشک ارائه میدهد

پزشک-در-منزل

خدمات شبانه روزی

اعضاء می توانند در کلیه ساعات شبانه روز از طریق تلفن به خدمات دسترسی پیدا نمایند.

ویزیت پزشکان (رایگان)

اعضاء کمک رسان در صورت نیاز به ویزیت پزشک عمومی در منزل یا محل کار به این خدمات که شامل ویزیت، مشاوره، معاینه و تجویز دارو است دسترسی دارند. استفاده از این خدمات برای اعضای این پوشش رایگان است.

خدمات پزشکی - پرستاری

اعضای کمک رسان در صورت نیاز به خدمات پزشکی - پرستاری، به این خدمات از جمله تزریقات، پانسمان، سرم درمانی، گذاشتن یا تعویض سوند ادراری، نوار قلب، سنجش فشار خون، مراقبت لازم در طب سالمندان، مراقبت روزانه بهداشتی بیماران و سایر خدمات مجاز دسترسی دارند.

خدمات تخصصی

اعضاء کمک رسان در صورت نیاز به خدمات تخصصی در منزل می توانند پس از تماس تلفنی و هماهنگی به این خدمات از جمله فیزیوتراپی، گفتار درمانی، مشاور تغذیه و مشاوره روانپزشکی دسترسی پیدا نمایند.

خدمات پاراکلینیکی

اعضای کمک رسان در صورت نیاز به خدمات پاراکلینیکی در منزل می توانند به این خدمات دسترسی یابند. این خدمات از جلمه شامل نمونه گیری خون و ادرار و تحویل نتیجه آزمایش به بیمار، سونوگرافی، رادیولوژی، چکاپ و سایر خدمات مجاز است.

تهیه دارو

اعضاء کمک رسان در صورت نیاز به دارو و تحویل در منزل می توانند به این خدمات دسترسی یابند. دارو پس از دریافت نسخه معتبر پزشکی از درب منزل، تهیه و به بیمار تحویل می گردد.

انتقال پزشکی

در صورت نیاز به عضو به انتقال پزشکی از منزل به بیمارستان و بالعکس، کمک رسان این انتقال را با استفاده از شبکه آمبولانس اورژانس یا خصوصی سازماندهی می نماید.

چگونه درخواست خدمات ویزیت پزشک در منزل بدهیم و چه اطلاعات و مدارکی لازم است؟

شما عزیزان میتوانید در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل برای درخواست انواع خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل مثل ویزیت پزشک در منزل ، سوند ادرار در منزل ، سوند معده در منزل و همچنین کار درمانی و ماساژ درمانی در منزل فقط با ما تماس بگیرید.

وقتی با ما تماس میگیرد باید یک سری اطلاعات را در اختیار مشاوران ما قرار دهید تا در کمترین زمان خدمات مورد نیاز شما را اعزام کنند که این اطلاعات عبارتند از :

 1. نام و سن و وضعیت کنونی بیمار

 2. سابقه هرگونه بیماری

 3. چه داروهایی استفاده می کند.

 4. چه علائمی دارد؟ (ضعف،درد،تب، سردرد،لرز،بی اشتهایی،عفونت)

 5. در کدام قسمت بدن درد احساس می کند.

 6. آدرس منزل بیمار

در زمان حضور پزشک در منزل باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

 • از قبل درمورد وضعیت پزشکی بیمار به پزشک توضیح دهیم.

 • در زمان حضور پزشک در منزل باید یکی از همراهان بیمار در کنار پزشک حضور داشته باشد تا به سوالات پزشک پاسخ دهد.

 • تمامی نسخه های قبلی بیمار را به همراه داشته باشید تا درصورت نیاز به دکتر نشان دهید.

 • اطلاعات و توصیه های پزشکان قبلی و یا یا متخصصین بیمار را به صورت کتبی به همراه داشته باشید.

 • برای انجام معاینات توسط پزشک به تن بیمار لباس های راحت و گشاد بپوشانید.

 • دستورات پزشک را با جزئیات یادادشت کنید و در صورت امکان نسخه ی تجویز شده را در زمان حضور پزشک در اولین فرصت تهیه کنید.

 • زمان ملاقات بعدی را برای بیمار توسط پزشک مشخص کنید.

خدمات مرتبط:

مراقب سالمند در منزل شبانه روزی

مراقب بیمار در بیمارستانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید