اعزام آمبولانس به محل

02632711000 تلفن تماس
اعزام آمبولانس به محل
اعزام آمبولانس به محل برای انتقال بیمارانی است که در جایی و بر اثر حوادثی مثل تصادف صدمه دیده اند و تحت هیچ شرایطی تحرک داشته باشند
مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

هر فردی ممکن است در زندگی خود درگیر یک شرس مشکلات باشد و در اثر برخی حوادث مانند تصادف صدمه ببیند.

در این مواقع شاید اطرافیان فرد مورد نظر ندانند که باید چه کاری انجام دهند و بیمار هم در شرایطی است که اصلا نباید تکان بخورد.

در این شرایط بهترین اقدام استفاده از خدمات اعزام آمبولانس به محل است.

مجموعه رازی علاوه بر خدمات پرستاری در منزل ، اعزام آمبولانس برای انتقال بیمار را هم در لیست خدمات خود قرار داده تا شرایط خوبی را برای افراد و بیماران ایجاد کند.

 

اعزام آمبولانس به محل

اعزام آمبولانس به محل

مواقعی استن که بیمار دچار مصدومیت شدید میشود و یا به خاطر بیماری هایی که دارد ، یا نباید اصلا تجرک داشته باشد یا اینکه اصلا توان حرکت برای رفتن به مراکز درمانی و بیمارستان را ندارد.

در همین مواقع است که بیمار باید بگونه ای از محل به مراکز درمانی انتقال پیدا کند که هم آسیبی به بیمار وارد نشود و هم در طی مسیر مراقبت های لازم اجرا شوند و با این شرایط چه اقدامی بهتر از اعزام آمبولانس به محل؟

حالا برای درخواست اعزام آمبولانس دو راه دارید :

1 . میتوانید با شماره تلفن های اورژانس تماس بگیرید که این کار زمان زیادی نیاز دارد و همچنین این آمبولانس ها ، بیمار را به نزدیک ترین بیمارستان انتقال میدهند و کیفیت بیمارستان مورد نظر برایشان اهمیتی ندارد و علاوه بر این ها هزینه های زیادی هم دریافت میکنند.

2 . میتوانید با شماره های مراکز خصوصی مثل مجموعه رازی تماس بگیرید تا هم خدمات ویزیت پزشک در منزل انجام شود و هم در صورت نیاز ، بیمار مورد نظر به هرجایی که شما نیاز داشته باشید انتقال پیدا کند.

امروزه با پیشرفت علم و تکونولوژی امکانات زیادی برای تمامی افراد مخصوصا در زمینه پزشکی ایجاد شده است اما متاسفانه افراد زیادی هستند که بجای اینکه از خدمات پزشکی در منزل مثل سوند معده در منزل و یا خدمات پرستاری در منزل مثل پرستار سالمند در منزل استفاده کنند ، ترجیح میدهند وقت و هزینه خود را برای انتقال بیمار به بیمارستان ها هدر دهند.

با این حال باز هم اگر تمایل به بردن بیمار به بیمارستان دارید بهتر است از وسایل نقلیه شخصی استفاده نکنید.

با ما تماس بگیرید تا بتوانید در کمترین زمان اعزام آمبولانس به محل انجام شود و بقیه مراحل را به همکاران ما بسپارید و دیگر نگران چیزی نباشید.

 

مزایا استفاده از خدمات اعزام آمبولانس به محل

 • خدمات آمبولانس عمومی فقط برای شرایط اضطراری امکان پذیر است اما مجموعه ما خدمات اعزام آمبولانس خصوصی به محل را در هر شرایطی ارائه میدهد مخصوصا برای مواقع حساس مثل مواقع ارائه خدمات رادیولوژی در منزل و فیزیوتراپی در منزل.
 • مرکز درمانی چتر فیروزه ای خدمات اعزام آمبولانس به محل را در تمامی نقاط تهران و کرج ارائه میدهد و به نزدیکترین مرکز درمانی میرساند.
 • اعزام آبمولانس برای بیمار تنها یا بیماری که کسی نمیتواند انتقالش دهد بسیار مفید و ضروری است.

 

انتقال بیمار از محل به مراکز درمانی یا برعکس با آمبولانس

اعزام آمبولانس

آمبولانس های خصوصی کشور خودرو هایی هستند که برای تمامی کار خدمات پزشکی و درمانی کاربرد ندارند اما تردد آنها به عنوان آمبولانس حیاتی همچنان ادامه دارد.

شرایط، ملزومات و تجهیزات آمبولانس ­ها براساس استانداردهای فنی و طبی تعیین می شود و جزییات آن به تایید مراجع ذی­ربط از جمله وزارت بهداشت، سازمان استاندارد و پلیس راهنمایی و رانندگی می­ رسد.

و بر هیمن اساس خودرو هایی که بیش از 5 سال از سال ساختشان گذشته باشد میتوانند به عنوان آمبولانس تردد داشته باشند.

وجود کابین ایزوله شده با شیشه حائل میان اتاق بیمار و راننده به همراه سیستم تهویه مطبوع، هواکش کابین بیمار، انواع صندلی و برانکارد حمل بیمار، علائم، نشانه­ ها و سیستم­ های اعلام خبر از وسایل ضروری آمبولانس­ های استاندارد به شمار می­ رود که میتوانید برای انتقال بیمار از محل به بیمارستان با آمبولانس از این وسایل نقلیه مجهز استفاده کنید.

وجود تجهیزات طبی شامل کپسول اکسیژن با مانومتر، ساکشن، دستگاه فشارخون، آمبوبگ، آتل فلزی و چوبی، آویزگاه سرم، جعبه کمک­ های اولیه با کلیه متعلقات، سرنگ و دستکش­ های طبی یکبار مصرف، انواع گاز و باند، گارو، لوکوپلاست، ایروی، پوار، مواد ضدعفونی کننده پزشکی در آمبولانس ­ها الزامی است.

تنوع تجهیزات آمبولانس­ متناسب با تیپ، عملکرد و نوع ماموریت تغییر می­ کند، ولی کمتر از آنچه عنوان شد نباید باشد. البته تعداد آمبولانس­ های جدید روبه افزایش است. با این حال هنوز در شهر تهران و دیگر نقاط کشور آمبولانس­ های غیراستاندارد پاترول، مزدا، پژو و دلیکا در حال تردد بوده و برخی از آنها فقط یک برانکارد ساده حمل بیمار دارند. از این­رو لازم است وزارتخانه های بهداشت، صنعت و بازرگانی، تسهیلات مناسبی برای تولید یا واردات آمبولانس­ های جدید اختصاص دهند.

در همین حال مجموعه رازی یکی از مراکز درمانی شناخته شده است که خدمات اجاره آمبولانس را در تهران و کرج با هزینه منصفانه ارائه میدهد.

 

خدمات اعزام آمبولانس مجموعه رازی

 • ارائه خدمات آمبولانس به بیمارستان ها جهت انتقال بیماران بستری توسط پزشک و پرستار مجرب .
 • اعزام آمبولانس های ICU ,NICU ,PICU و CCU جهت انتقال بیماران با شرایط خاص
 • استقرار آمبولانس به همراه کادر پزشکی در اماکن ورزشی
 • استقرار آمبولانس به همراه کادر پزشکی در نمایشگاه ها و کنفرانس ها
 • استقرار آمبولانس به همراه کادر پزشکی در سفارت خانه ها . اماکن های دولتی و خصوصی
 • استقرار آمبولانس به همراه کادر پزشکی در کارخانه ها و اماکن صنعتی ، نظامی و کلیه پروژه های ساختمانی

 

نکاتی مهم درمورد انتقال بیمار با آمبولانس

انتقال بیمار با آمبولانس

انتقال بیمار با آمبولانس برای محافظت از آسیب ها و سوء استفاده های بیمار بسیار دارای اهمیت است مخصوصا اگر بیمار دارای بیماری خطرناکی مثل بیماری ریوی داشته باشد و از خدمات پرستاری از بیمار ریوی در منزل استفاده کند.

امروزه هم انتقال بیمار از منزل به بیمارستان هم از بیمارستان به منزل بسیار سخت و دشوار و حساس شده است و برای شاید برای بیمار خیلی حائز اهمیت باشد که هیچ تحرکی نداشته باشد تا بیماری و مشکل فرد شدید تر نشود و به همین علت است که میگوییم بهتر است برای حفظ ایمنی بیمار از خدمات اعزام آمبولانس به محل استفاده کنید.

شاید اگر اطرافیان بیمار بخواهند بیمار را انتقال دهند با مشکلاتی مانند قرار دادن بیمار در وسیله نقلیه ، پیاده کردن بیمار و انتقال بیمار مواجه شوند که ممکن است آسیب هایی به بیمار وارد شود.

اما ما اینجا در حال ارائه خدمات هستیم تا حفظ سلامتی و امنیت سلامتی را به شما عزیزان هدیه دهیم.

پس پیشنهاد ما به شما این است که با ما تماس بگیرید و از خدمات ما که با قیمت مناسب ارائه میشوند استفاده کنید.

 

هزینه اعزام و کرایه آمبولانس و نحوه درخواست خدمات از مجموعه رازی

راه های ارتباط و درخواست خدمات اجاره یا اعزام آمبولانس به صورت زیر است :

 1. تماس با شماره 02632711000 و درخواست خدمات اعزام آمبولانس برای انتقال بیمار
 2. با مراجعه به قسمت تماس با ما سایت رازی و درخواست خدمات اعزام آمبولانس
 3. از طریق ارسال پیامک به شماره های 09123993314 یا 09128591006

هزینه اعزام آمبولانس و یا هزینه کرایه آمبولانس هم بستگی به موقعیت مبدا و مقصد و همچنین شرایط بیمار و خدمات مورد نیاز بیمار دارد که باعث کم یا زیاد شدن هزینه میشود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید