هزینه استخدام همدم سالمند در منزل + همدم سالمند خانم و آقا

02632711000 تلفن تماس
همدم سالمند در منزل

مرکز رازی مفتخر است با گردهم آوری کادر با تجربه و حرفه ای خدمات همدم سالمند را با بالاترین کیفیت ارائه دهد. اگر نیاز به همدم سالمند در منزل دارید با ما تماس بگیرید.

مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

زمانی که افراد وارد دوران سالمندی می شوند، علاوه بر برخی از ضعف های جسمانی ، به انزوا دچار و از لحاظ روحی دارای مشکلاتی می شوند. در این سنین بیشتر از هرچیز ، تنها نبودن برای سالمند ضروری است. بسیاری از سالمندان هستند که استقلال دارند و تمام کارها را خودشان انجام می دهند اما با این حال نیاز دارند که با فردی درد دل کنند، از خاطرات خود با او صحبت کنند.

فرزندان به دلیل دغدغه زیاد، قصد استخدام پرستار سالمند در منزل را برای آنها دارند اما سالمندان نیاز به یک همدم دارند تا پرستار. شما می توانید همدم سالمند را برای افراد سالم و بیمار درخواست نمایید. همدم متعهد و مجرب با توجه به شرایط سالمند به شما معرفی خواهد شد.

همدم سالمند در منزل 

همدم سالمند در منزل - مرکز رازی

همدم سالمند در منزل به کسی گفته میشود که به طور تمام وقت درکنارسالمند و در منزل وی باشد و تمام کارهای روزمره را برای سالمند انجام دهد تا سالمند بتواند از شرایط نسبی خوبی برخوردار باشد. خدمات پرستاری در کرج، موسسه رازی مفتخر است با گردهم آوری کادر با تجربه و حرفه ای خدمات همدم سالمند را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

تنها کافی است با مرکز ارتباط گرفته و از خدمات حضوری و غیر حضوری اطلاعات بیشتر کسب نمایید.

با وظایف پرستار سالمند آشنا شوید.

عوارض تنهایی در سالمندان

 1. در اثر نداشتن ارتباط اجتمای قوی سالمند دچار افسردگی میشود.

 2. وقتیکه سالمند در تنهای به سر میبرد باعث میشود که به سیستم ایمنی سالمند ضربه وارد شود و از لحاظ سلامتی در معرض خطر باشد.

 3. وقتی سالمند تنهاست باعث میشود که وی به سیگار کشیدن روی بیاورد و دچاراضافه وزن شود که میتواند به سلامتی وی ضربه وارد کند.

 4. با تنهایی سالمند خطر ابتلای وی به آلزایمر به شدت افزایش پیدا میکند.

می توانید از خدمات همدم سالمند به صورت شبانه روزی و یا ساعتی استفاده نمایید. در این باره می توانید با خدمات پرستار ساعتی در منزل و پرستار شبانه روزی در منزل آشنا شوید.

همدم سالمند در منزل چه کارهایی انجام می دهد؟ 

وظایف همدم سالمند-مرکز رازی

 • مراقبت ونگهداری از سالمند در تمام ساعات شبانه روزی.

 • غذا دادن به سالمند .

 • انجام کارهای روزمره سالمند مثل دستشوی بردن سالمند ، استحمام سالمند ، رسیدگی به امور نظافتی بدن سالمند.

 • انجام دادن بازیهای فکری با سالمند و انجام کارهای آموزشی و تفریحی با سالمند در منزل.

 • در اوقاتی که سالمند روند روحی مناسبی ندارد و احساس کسلی میکند، همدم سالمند در منزل باید برنامه ریزی کند و سالمند را به بیرون از منزل ببرد تا با پیاده روی در پارک حال و هوای سالمند خوب شود.

 • ایجاد رابطه خوب و صمیمی با سالمند و خانواده سالمند که موجب میشود در روند حال عمومی سالمند موثر بوده و احساس خوبی را در سالمند ایجاد کند.

 • آب دادن به گل­ها و کار باغبانی از فعالیت­هایی است که سالمندان بسیار از آن لذت می­برند. این کار بسیار تاثیر مثبتی بر روحیه آنان دارد و نیز هماهنگی بین چشم و دست آنان را افزایش می­دهد.

 • فیلم دیدن همراه سالمند در خانه یا حتی با هم به سینما رفتن از فعالیت­ هایی است که قسمتی از اوقات فراغت او را پر می­کند. این فعالیت باعث می­شود که حافظه کوتاه مدت تقویت شده و از گرفتن آلزایمر جلوگیری شود.

 • خواندن کتاب و گوش دادن به کتاب­های صوتی یا حتی خواندن کتاب برای سالمند از کارهای مفیدی است که مراقب می­تواند انجام دهد. حتی فرد مسن می­تواند در گروه­های کتابخوانی عضو شود و با افراد بیشتری ارتباط بگیرد.

 هزینه استخدام همدم خانم یا آقا برای سالمند 

با توجه به افزایش نرخ خدمات پرستاری و مراقبت در منزل در سال ۱۴۰۰ جداول تعرفه ها در بخش قبل بروزرسانی شده اند. جهت کسب اطلاعات شما می توانید با صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و اقدام به درخواست همدم مناسب برای سالمند خود را داشته باشید.

مراقب سالمند در منزل

مراقب سالمند در منزل به صورت شبانه روزی و نیمه وقت انجام می شود. مراقب سالمند هم مانند پرستار بیمار وظایف مربوط به نگهداری و مراقبت از شخص سالمند را بر عهده دارد. هزینه مراقب سالمند با توجه به نوع بیماری شخص و نیازهای وی و میزان ساعت استفاده از خدمات تعیین می شود.
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • مهران اسلامی
  خدمات همدم سالمند و پرستار سالمند چه تفاوتی با یکدیگر دارد؟
  • مدیر سایت

   پرستار سالمند دارای تجربه و مهارت های بیشتری در زمینه پرستاری از بیمار با حال روحی و جسمی وخیم می باشد.

تماس بگیرید