هزینه استخدام پرستار خانم سالمند

02632711000 تلفن تماس
پرستار خانم سالمند

برخی از افراد ترجیح می دهند از پرستار خانم برای نگهداری سالمند کمک بگیرند. این مورد کاملا به نظر و راحتی شما بستگی دارد. پرستار خانم سالمند قادر به پرستاری شبانه روزی و نیمه وقت از سالمند شما می باشد.

مرکز پرستاری پزشکی رازی
مرکز پرستاری پزشکی رازی

پرستار خانم سالمند یکی از خدمات ارائه شده در موسسه مهرآوران رازی می باشد. افراد زیادی ترجیح می دهند که از خدمات پرستار خانم جهت نگهداری از سالمند خود استفاده نمایند. ما با توجه به خواسته و نظر شما نیروهای ماهر و باتجربه خود را به منزل شما اعزام خواهیم نمود. تجربه ما نشان داده که فرد سالمند خانم با پرستار سالمند خانم راحت ترند و تمایل دارند از خدمات این افراد بهره ببرند. ما نیز به نظر آن ها احترام می گذاریم و نیروهای باتجربه خانم را استخدام تا بتوانیم رضایت مشتریان عزیز خود را جلب نماییم.

پرستار خانم سالمند

در بسیاری از موارد پرستار خانم سالمند ترجیح داده می شود و خانواده ها تمایل دارند که یک خانم از سالمند آن ها مراقبت نماید. شاید این امر به دلیل مهربانی و دلسوزی بیشتری خانم ها نسبت به فرد سالمند است. البته نیروهای آقا استخدام شده در موسسه پرستاری رازی هم بسیار دلسوز و وظیفه شناس می باشند. به طور کلی خدمات و وظایف پرسنل خانم و آقا تفاوتی با یکدیگر ندارد.

با وظایف پرستار سالمند آشنا شوید.

پرستار خانم سالمند

وظایف پرستار خانم سالمند

همان طور که اشاره شد خدمات و وظایف پرستار سالمند خانم و آقا با یکدیگر تفاوتی ندارد. از جکله خدمات ارائه شده توسط پرستار خانم سالمند می توان به این موارد اشاره نمود:

 • مراقبت از سالمند
 • استحمام و انجام امور شخصی بیمار(دستشویی بردن، شستشوی لباس، تعویض پوشک بیمار)
 • تهیه غذا برای سالمند
 • رسیدگی به سلامت بیمار(تعیین وقت دکتر و دارو دادن به بیمار در وقت مشخص شده)
 • نظافت منزل
 • همراهی سالمند در مهمانی ها
 • همدم شدن با سالمند

اما به طور کلی وظایف پرستار خانم با توجه به درخواست ها و نوع خدمات متفاوت است. به طور مثال شخصی که به عنوان همدم سالمند استخدام می شود در مورد امور پرستاری از بیماران ناتوان و دارای بیماری های حاد آموزش های لازم را ندیده و قادر به همکاری نخواهند بود. همچنین پرستاران شبانه روزی و نیمه وقت هم وظایف متفاوتی دارند.

در هنگام استخدام پرستار خانم سالمند به چه نکاتی باید توجه نمایید.

به طور کلی این مواردی که عنوان می شود برای استخدام پرستار بیمار و سالمند مورد نیاز است و باید به آن ها دقت نمایید:

 • باید با توجه به شرایط روحی و بدنی فرد بیمار و سالمند خدمات مرتبط را درخواست نمایید. (خدمات و مهارت همدم سالمند با مهارت پرستار بیمار متفاوت است)
 • پرستار مورد نظر باید دوره های لازم را با توجه به نوع نیاز شما دیده باشد.
 • پرستار باید به وظایف خود آگاهی کامل داشته باشد و در این موارد آموزش دیده باشد.
 • از مراکز معتبر و شناخته شده درخواست خدمات نمایید.
 • پس از استخدام توصیه ها لازم ارائه و توقع خود را به روشنی بیان نمایید.

برای استفاده از خدمات پرستار سالمند در منزل با ما تماس بگیرید.

پرستار برای سالمند خانم

آیا می توان پرستار خانم را به صوت شبانه روزی استخدام نماییم؟

یکی از سوالات رایج این است که آیا امکان استخدام پرستار شبانه روزی خانم وجود دارد. در پاسخ این سوال باید بگوییم بله. شما می توانید هم از خدمات پرستار آقا و هم خانم به صورت شبانه روزی بهره مند شوید. پرستار شبانه روزی در منزل معمولا برای افرادی که به تنهایی زندگی می کنند و یا حال روحی و جسمی مناسبی ندارند درخواست می شود. اگر نیاز دارید پرستار خانم به امور منزل هم رسیدگی نماید باید در قرار داد ذکر شود و مسلما هزینه خدمات پرستار خانم شبانه روزی هم بیشتر از پرستار نیمه وقت است.

مراقب خانم سالمند در منزل

اکثر خانواده های ایرانی تمایل دارند که خودشان از افراد سالمند خانواده نگهداری نمایند. اما باید بدانید نگهداری از این عزیزان نیازمند صبر زیاد و صرف وقت است. ممکن است گاهی افراد خانواده توانایی و وقت لازم برای نگهداری از این عزیزان را نداشته باشند. در این زمان می توانند از خدمات مراقب سالمند در منزل به صورت شبانه روزی و نیمه وقت بهره ببرند. 

هزینه پرستار نیمه وقت در منزل برای حداقل چهار ساعت در روز محاسبه می شود و شما می توانید این هزینه را به صورت روزانه و یا ماهانه پرداخت نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید